רוב בתי הספר מנוהלים על ידי אנשי עסקים. רוב האפליקציות לאנגלית בארץ ובעולם נוצרו על ידי אנשים שלא ידעו אנגלית טוב מספיק ואין להם את הכלים להעריך אנגלית מקצועית או את יכולת המורה ללמד את השפה בצורה מהירה ויעילה. שוק האנגלית פרוץ מאוד, וקשה לצרכנים לדעת להעריך מראש מי באמת טוב ומי לא יביא תוצאות לאורך זמן.

ללימודי שפה אין קיצורי דרך. שיעור זול לא יכול לייצר לימוד אנגלית אפקטיבי שמוביל לתוצאות אמיתיות בתקופה הגיונית. ומורים ברמה גבוהה דורשים מחיר גבוה על התוצאות הטובות והמהירות שהם מביאים.

אנחנו ב-TopEnglish יודעים זאת היטב, ולכן אנו מציבים סטנדרט בלעדי, גבוה, חזק ומוחלט ללימודי אנגלית באופן חכם ויעיל.

TopEnglish הוא בית ספר ללימודי אנגלית המתמחה בהכנה למבחנים אקדמאיים ובשיפור האנגלית המדוברת והעסקית. מייסדת בית הספר היא אורית שבח, מורה לאנגלית מעל 25 שנה, בעלת תואר ראשון ושני בספרות אנגלית ובלשנות.

בבית הספר שלנו למדו עד כה מעל 4000 תלמידים והוא נהנה מ-89% הצלחה.

פיתוח השיעורים, קביעת רמת הלמידה וכל המערך האפקטיבי שלנו נבנו בשיתוף פעולה עם צוות מפתחים דקדקנים ויסודיים שפיתחו קורסים ומערכי שיעור עבור האוניברסיטאות הטובות בארץ.

מאות מורים עברו בקרת איכות וסינון אצל צוות הגיוס שלנו ומתוכם רק כ-30 מורים אושרו על-ידי המייסדת והמנהלת כבעלי כישורים מתאימים ללמד אנגלית בהתאם לסטנדרט הגבוה שעליו אנו מקפידים.