התוכנית שלנו ללימוד אנגלית מדוברת
הינה תוכנית מאורגנת ומסודרת עם יעד מדויק,
הגיוני ואפקטיבי ללימודי אנגלית,
יצירת סביבה לימודית תומכת לשיחות באנגלית ושיפור השפה והבטחון עם השפה באופן קבוע.

התוכנית שלנו ללימוד אנגלית מדוברת הינה תוכנית מאורגנת ומסודרת עם יעד מדויק, הגיוני ואפקטיבי ללימודי אנגלית, יצירת סביבה לימודית תומכת לשיחות באנגלית ושיפור השפה והבטחון עם השפה באופן קבוע.

הסטנדרטים הגבוהים שלנו

ניסיון והשכלה רלוונטית
הצוות היחיד בארץ המורכב ממורים בעלי תואר או תעודת הוראה באנגלית, ניסיון רב שנים בתחום ויכולת דיבור אנגלית ברמת שפת אם

ותק וקבלות
כבר מעל 14 שנים שאנחנו מסייעים לתלמידים להתקבל לתוכניות הלימוד הטובות בעולם באוניברסיטאות כמו הרווארד, סטנפורד, וורטון, ברקלי ועוד

מגוון אפשרויות לימוד
סביבת למידה מותאמת אישית לפי רמות במגוון אפשרויות: מפגשי זום, למידה פרונטלית, שיעורים פרטניים, קורסים דיגיטליים ועוד

יחס אישי
סביבת דיבור אנגלית בטוחה ותומכת המחזקת את הביטחון ויוצרת רצף למידה לאורך זמן; חוויית למידה אנושית, אינטימית ואכפתית, עם מענה מקצועי ומעשי לכל פנייה ודרישה

חומרי לימוד להצלחה
ספר קורס, אתר למידה הכולל סרטונים, הסברים ותרגולים, אפליקציית אוצר מילים ועוד

אחריות על הקורס
במידה ולא הצלחת לשפר את האנגלית שלך, יש לך אפשרות לחזור על הקורס, על בסיס מקום פנוי ובתנאי שנכחת ב 80% מהקורס

אם גם אתם:

רוצים לדעת אנגלית כדי להתקדם בעבודה
רוצים לתקשר עם אנשים דוברי אנגלית בביטחון
רוצים לטייל בחו״ל ולדעת להתנהל בצורה אידיאלית
מרגישים חוסר ביטחון לדבר אנגלית
יודעים אנגלית אבל לא ברמה של לנהל שיחה שוטפת
עוברים לחו

בואו ללמוד ב-TopEnglish

 

הסטנדרט הגבוה בישראל ללימודי אנגלית

מבנה תוכנית הקורס

הקורס כולל:

מבנה תוכנית הקורס

הקורס כולל:

2 מסלולים לבחירה:

מסלול 1
שיעור מותאם רמה של שעה וחצי – פעם בשבוע
30 שעות לימוד
20 מפגשים

מסלול 2
2 שיעורי אנגלית מותאמי רמה – 3 שעות לימוד שבועיות
60 שעות לימוד
40 מפגשים

לוקחים אחריות על ההצלחה שלך!
במידה ולא הצלחת לשפר את האנגלית שלך, יש לך אפשרות לחזור על הקורס,
על בסיס מקום פנוי ובתנאי שנכחת ב 80% מהקורס.

2 מסלולים לבחירה:

מסלול 1
שיעור מותאם רמה של שעה וחצי – פעם בשבוע.
30 שעות לימוד
20 מפגשים

מסלול 2
2 שיעורי אנגלית מותאמי רמה – של 3 שעות לימוד כל שבוע.
60 שעות לימוד
40 מפגשים

לוקחים אחריות על ההצלחה שלך!במידה ולא הצלחת לשפר את האנגלית שלך, יש לך אפשרות לחזור על הקורס, על בסיס מקום פנוי ובתנאי שנכחת ב 80% מהקורס.

בונוסים מיוחדים

שאלות ותשובות

כי אצלנו הסטנדרט לבחירת מורים לאנגלית ובניית קורסים לא דומה לזה של שום מקום אחר שמלמד אנגלית.

המורים שלנו הם בעלי השכלה גבוהה באנגלית וניסיון רב-שנים בלימוד אנגלית ברמות הגבוהות ביותר ויש להם גם כישורי הדרכה מאוד גבוהים ואנגלית ברמת שפת אם.

הקורסים שלנו נבנו על-ידי צוות מחקר ופיתוח המורכב ממורות ותיקות שפיתחו גם קורסי אנגלית למוסדות אקדמיים וקורסים להכנה לבחינות הקשות ביותר לאנגלית שאנשים ניגשים אליהן בישראל וכוללים חומר נלווה עשיר – מערכת לימוד עם הסברים ותרגולים על עשרות נושאים דקדוקיים, אפליקציה שבה ניתן ללמוד ולתרגל עשרות מילים על כל נושא ולמי שמעדיף חומר כתוב גם חוברות קורס הכוללות את אוצר המילים, ההסברים והתרגולים. בנוסף, בניגוד למקומות אחרים, אנחנו מציעים אחריות על כל הקורסים שלנו.

באנגלית מדוברת מן הסתם אין מבחנים וציונים, אבל זה לא אומר שאי-אפשר לראות, או יותר נכון לשמוע, את השיפור. יש כמה היבטים שבהם נמדד השיפור של משתתפי קורסי האנגלית המדוברת שלנו.

  1.  ביטחון ושטף – התלמידים שלנו עוברים תהליך שבו הם מתרגלים להתנסח ולתקשר באנגלית על מגוון רחב של נושאים מחיי היום-יום – עבודה, פנאי, בריאות, מגורים ועוד.
  2.  דיוק – במהלך הקורס התלמידים לא רק מתנסים בדיבור אלא מקבלים משוב על שגיאות חוזרות והסברים מפורטים בנוגע לשלל נושאים דקדוקיים רלוונטיים, שאותם הם יכולים לתרגל במערכת הלימוד שלנו או בחוברת הקורס.
  3. אוצר מילים – במהלך הקורס התלמידים מעשירים את אוצר המילים שלהם במילים וביטויים שימושיים רבים.

יש את אותו שיעור גם בהמשך השבוע אז תוכל/י להיכנס לקבוצה אחרת להשלים.

אם בסוף הקורס תרגיש/י שלא הצלחת לשפר את האנגלית שלך, תוכל/י לחזור על הקורס ללא עלות על בסיס מקום פנוי ובתנאי שנכחת ב-80% מהשיעורים.

בית הספר TopEnglish (בעבר TopPrep) מלמד אנגלית מדוברת במשך 14 שנים בהצלחה, רק שעד 2023 זה התבצע במסגרת הכנה לבחינות אקדמיות (שם יש פרקי דיבור) ולימודי אנגלית עסקית. בשנה האחרונה הרחבנו את פעילותנו והתחלנו ללמד את הנושא הזה גם כקורס בפני עצמו.

קהל מגוון – צעירים יוצאי צבא, אנשים בשנות השלושים והארבעים שלהם, גמלאים – אנשים במגוון גילאים שחשוב להם לדבר אנגלית טוב יותר לטובת הקריירה וההתפתחות האישית שלהם. אנחנו גם עובדים עם עמותות ועסקים שאליהם אנחנו שולחים מורים שלנו ללמד אנגלית מדוברת ברמות השונות.

TopEnglish מציע קורסי אנגלית מדוברת בשלוש רמות – בסיסית, בינונית ומתקדמים. לפני השיבוץ לקבוצה כל תלמיד ותלמידה עוברים אבחון רמה שלפיו הם משובצים לרמה המתאימה להם. אם בשיעורים הראשונים של הקורס יתברר שאת/ה מתאימ/ה לרמה אחרת, תינתן לך האפשרות לעבור לרמה המתאימה.

כל המורים שלנו הם בעלי השכלה גבוהה באנגלית וניסיון רב-שנים בלימוד אנגלית ברמות הגבוהות ביותר ויש להם גם כישורי הדרכה מאוד גבוהים ואנגלית ברמת שפת אם. זה חשוב מכמה סיבות:

  1. הרבה אנשים טועים לחשוב שאם מישהו דובר את השפה זה אומר שהוא יודע ללמד אותה בצורה טובה. אבל לא כל מי שיודע אנגלית או כל מי שקורא לעצמו מורה לאנגלית הוא באמת מורה טוב. מורה טוב מבין לעומק את הטעויות, הקשיים וההתמודדות של התלמידים שלו ויודע לפתור אותם בצורה נכונה. גם לא כל מי שקורא לעצמו מורה לאנגלית שולט מספיק בחוקי השפה ויודע להעביר אותם בצורה קלה ויעילה. ולבסוף, גם לא כל מי שקורא לעצמו מורה לאנגלית הוא בעל כישורי הדרכה טובים שמתאימים להוראת שפה. כשמורה הוא בעל השכלה רלוונטית וניסיון בתחום, גדלים הסיכויים שהוא יהיה מורה טוב יותר.
  2. יש לא מעט מורים לאנגלית שמדברים אנגלית ברמה בינונית, עם טעויות בדקדוק ובבחירת מילים ועם מבטא שעלול לפגוע בקליטה של התלמידים את השפה.
  3.  מה שמורה טוב יכול ללמד ב-20 שעות, מורה בינוני לא יצליח ללמד גם ב-40, כך שמי שרוצה להתקדם מהר וללמוד באופן אפקטיבי צריכ/ה להשקיע וללמוד עם מורים טובים.

כ-8 משתתפים, מה שמאפשר מצד אחד להתנסות בדיבור מול קבוצה ומצד שני יוצר אווירה אינטימית.

ראשית, הרבה מורים פרטיים לאנגלית הם מורים מטעם עצמם. זה אמנם לגיטימי, אבל אי-אפשר להיות בטוחים באיכותם של מורים כאלה. ב-TopEnlglish כל מורה עובר/ת ראיון, סימולציה, צפיות ומשובים באופן קבוע כדי להוכיח ולשפר את היעילות והמקצועיות. מורים שאינם מספיק טובים פשוט לא ממשיכים ללמד אצלנו.

שנית, השיעורים ב-20 שקלים ניתנים על-ידי אנשים ממדינות כגון הפיליפינים והודו. אנשים אלה לא מבינים עברית ולא יכולים להתחבר לקשיים הייחודיים שיש לישראלים עם השפה. הם גם לא תמיד מדברים במבטא נכון, ושני הדברים האלה עלולים לפגוע מאוד ביעילות השיעורים.

כמו כן שיעורים פרטיים ללימוד אנגלית הם בהחלט אופציה לגיטימית, אבל לא רק שהם לרוב פחות מעניינים וכיפיים – החיסרון העיקרי בהם הוא שהם לא כל-כך משקפים את המציאות, שבה פעמים רבות אנשים צריכים לדבר עם יותר מאדם אחד בו זמנית. עם מורה פרטי, קל מדי להישאר באזור הנוחות שלנו בעוד שבלימוד קבוצתי דווקא העובדה שיש כמה אנשים שמקשיבים לנו ומשוחחים איתנו מאתגרת ומשפרת אותנו. כשאנחנו מדברים עם קבוצה שלמה של אנשים, אנחנו לומדים להתמודד עם דיבור באנגלית בסיטואציה שמדמה באופן מדויק יותר את החיים האמיתיים.