חייגו 073-7782121 או השאירו פרטים:

   
  				

  חייגו 073-7782121
  או השאירו פרטים:

   יתרונות לימוד אנגלית עסקית ב-TopEnglish

   • מורה מקצועי מומחה לאנגלית עסקית, דובר אנגלית שפת אם, בעל ניסיון מעשי בעולם העסקים ורזומה של למעלה מעשור בהוראת אנגלית עסקית

   • תכנים בהתאמה אישית, בהתאם לרמת האנגלית ותחום העיסוק הספציפיים שלך

   • שיפור מהיר ומוחשי, שיאפשר לך לכתוב ולדבר בביטחון רב יותר תוך מספר שבועות

   • לימוד חווייתי ומעשיר, בשיעורים פרטיים או בקבוצות קטנות ובאווירה נעימה

   • רכישת ידע נוסף בתחומים עסקיים שונים ללא עלות נוספת

   בעולם העסקים המודרני, שבו חלק נכבד מהעבודה ומהתקשורת מתרחש בזירה הבינלאומית,
   חברות ועובדים משתמשים באנגלית מדוברת וכתובה באופן יומיומי לשלל צרכים מקצועיים.
   לשם כך לא די באנגלית טובה או אפילו מצוינת. עובדים, בעיקר בכירים, מוכרחים להיות בעלי רמה גבוהה באנגלית עסקית.

   לכן TopEnglish, בית ספר ללימוד אנגלית שהתמחותו היא לימוד אנגלית עסקית ואקדמית,
   מציע לך ארבעה מסלולים שונים לצורכי שיפור האנגלית העסקית שלך:

   לימודים של אנגלית לעולם העסקי

   שיעורים פרטיים באנגלית עסקית

   10 או 20 שעות פרטיות, מותאמות אישית לחיי העבודה ולרמה של כל תלמיד ותלמידה.

   שיעורים פרטיים באנגלית עסקית מבטיחים התאמה מרבית לצורכי התלמידים ולהעדפותיהם, הן מבחינת זמן ותדירות המפגשים והן מבחינת תוכן השיעורים. TopPrep מאפשר לבחור באחת משלוש חבילות שונות, בנות 10, 20 או 30 שעות, לפי רמת האנגלית העסקית של כל תלמיד/ה ורמת ההתעמקות הרצויה לו או לה. במסגרת שיעורים אלה ניתן לחזק את כל היבטי האנגלית העסקית – דיבור, כתיבה, אוצר מילים ייעודי ועוד – לרכוש ידע עסקי באנגלית בתחומים הרלוונטיים ולחזק את הביטחון באמצעות תרגול רב של סיטואציות מחיי העבודה הספציפיים של התלמיד/ה, כגון הכנת פיץ’, הצגת תוכנית עסקית, הצגת מוצר ללקוח ועוד. את השיעורים הפרטיים מלווה מערכת למידה, הכוללת מידע ותרגול רבים בנושאים שונים בשפה האנגלית. כל השיעורים מתקיימים בזום או ברעננה.

   לימודי אנגלית עסקית

   מועדון הדיבור לאנגלית עסקית

   10 מפגשי תרגול דיבור בזום בקבוצות קטנות בהנחיית מורה מקצועי לאנגלית עסקית.

   לתלמידים שחשובה להם במיוחד אנגלית עסקית מדוברת מומלץ לקחת חלק במועדון הדיבור של TopPrep – מפגשים בקבוצות קטנות (כחמישה אנשים) שבהם מתנסים כל המשתתפים בדיבור באנגלית בהקשרים עסקיים בהנחיית מורה מקצועי לאנגלית עסקית. תרגול שכזה חשוב גם למי שלוקחים שיעורים פרטיים, שכן הוא מספק הזדמנות לדבר אל מול אנשים זרים ומגוונים ולא רק להסתפק בביטחון של מה שמוכר.

   לימודים של אנגלית לעולם העסקי

   Premium Mixed Business Pack

   חבילה של 10 שיעורים פרטיים ו-10 מפגשי מועדון דיבור באנגלית עסקית ב-TopEnglish.

   השילוב בין שיעורים פרטיים  למועדון הדיבור מאפשר לכל תלמיד ותלמידה לזהות ולחזק את נקודות החולשה הפרטניות שלהם בלימוד של אחד-על-אחד ואז להתנסות בפועל ולבסס את הביטחון שלהם במה שלמדו באמצעות דיבור מול אחרים, בקבוצה קטנה ואינטימית, ומספק חשיפה לשיח העסקי בנושאים שונים ובתנאים קרובים יותר לתנאי העולם האמיתי.

   אנגלית להייטק

   קורס אנגלית עסקית מקיף לחברות ומוסדות

   40 שעות לימוד המתפרשות על פני 4 חודשים, בזום או במשרדי החברה/המוסד.

   קורס האנגלית העסקית של TopPrep מוצע אקסקלוסיבית לחברות ולמוסדות. הקורס, הכולל 40 שעות לימוד המתמשכות על פני 4 חודשים, מועבר בזום או במשרדי החברה/המוסד. הקורס עוסק בתחומים שונים הקשורים לעולם העסקים, עם דגשים על התחומים הרלוונטיים למשתתפי הקורס הספציפי, וכולל הרבה תרגול והתנסות מעשית. בין התכנים בקורס נמנים זיהוי והפחתת שגיאות נפוצות באנגלית, לימוד נושאים דקדוקיים בסיסיים, העשרת אוצר המילים הרלוונטי לעולם העסקים, כללי כתיבת אימיילים עסקיים, הצגה עצמית, הצגת מוצר ועוד. הקורס מלווה בספר קורס, מודפס או מקוון, ובמערכת למידה מקוונת המאפשרת הטמעה מוצלחת של החומר הנלמד.
   קיימת אפשרות להתאמה אישית של תכני הקורס (כגון, אוצר המילים והנושאים הנלמדים) לחברה בהתאם לצרכיה ולעובדים הצפויים להשתתף בקורס, בתיאום מראש עם מרצה הקורס.

   חייגו 073-7782121 או השאירו פרטים:

     
    				

    חייגו 073-7782121 או השאירו פרטים:

     מרצה לאנגלית עסקית מורה

     על המרצה אוון גורדון

     אוון גורדון הוא דובר אנגלית שפת אם, מורה מקצועי לאנגלית עסקית, בעל ניסיון עסקי נרחב שאותו רכש בחו”ל ובעל תואר ראשון במסחר מאוניברסיטת ויטווטרסרנד שביוהנסבורג.

     אוון הוא מנכ”ל לשעבר בחברה שבה כיהן 14 שנים. בנוסף, הוא מייסדן של מספר חברות שונות ומעורה בכל ההיבטים השונים של עולם העסקים, כולל כספים, שיווק, מכירות, משאבי אנוש, שירות לקוחות ועוד.

     לאוון ניסיון של למעלה מעשור בהוראת אנגלית עסקית לעובדים ממגוון תחומים – מנהלים בכירים, עורכי דין, חברי כנסת ועוד. בין תלמידיו לשעבר נמנים גם מנהלים בכירים במשרד התחבורה, רשות שדות התעופה ובעלי עסקים גדולים וקטנים.

     מרצה לאנגלית עסקית מורה

     על המרצה ג’יליאן כהן

     ג’יליאן היא ילידת דרום אפריקה, דוברת אנגלית שפת אם, בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ובוגרת לימודי תעודה בהוראת אנגלית ופדגוגיה מטעם אוניברסיטת ויטווטרסראנד ויש לה ניסיון רב-שנים כמורה לאנגלית למבוגרים, עם התמחות באנגלית מדוברת ובאנגלית עסקית, עם דגש על סביבות הייטק.

     ג’יליאן מתמחה בשדרוג האנגלית של תלמידים ברמה בינונית ומתקדמת. היא נהנית מאוד לסייע לתלמידיה לפתח שטף, דיוק וביטחון בדיבור באנגלית ומצטיינת בהתאמה של התכנים וצורות הלמידה לצרכים ולדגשים הספציפיים של התלמידים. ג’יליאן מאמינה שניתן להשיג שטף וביטחון בדיבור באנגלית באמצעות חומרים רלוונטיים ומעניינים ועידוד התלמידים להשתתף, לתקשר ולתרגל בעזרת פלטפורמות מגוונות.

     למי השיעורים מתאימים?

     אנשים המעוניינים לשפר את האנגלית שלהם לצרכים הקשורים בקריירה שלהם (כגון קבלה למשרה שדורשת שימוש באנגלית, קידום במשרה המצריכה עבודה עם גורמים מחו”ל, חדירה לשווקים בינלאומיים וכדומה).

     כדי להפיק את המרב מהשיעורים, על התלמידים להיות בעלי אנגלית ברמה בינונית ומעלה – יכולת לדבר, לקרוא, לכתוב ולהאזין לאנגלית ברמה בינונית או גבוהה.

     לאנשים עם אנגלית ברמה נמוכה מומלץ להתחיל בלימודי אנגלית בסיסית לפני שעוברים ללימוד אנגלית עסקית.

     תלמידים מספרים על TopPrep

     תלמידים מספרים על TopPrep

     נושאים נפוצים בלימודי אנגלית עסקית ב-TopEnglish

     • שפת העסקים: מאגר מילים חשובות וביטויים שימושיים

     • התכתבות עסקית: ניסוח מיילים בצורה נכונה והולמת

     • כתיבה שיווקית באנגלית

     • כתיבת מצגות עסקיות והעברתן

     • רכישת ידע עסקי באנגלית בתחומים שונים כגון מכירות, שיווק ופיננסים
     • כתיבת נאומים באנגלית: מתאים במיוחד למשרות בכירות כגון מנהלים או חברי כנסת

     השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

      רוצה להירשם? ליצירת קשר לגבי לימודי אנגלית עסקית ב-TopEnglish יש ללחוץ כאן.

      אנגלית עסקית קורס