אלון שירן ממליץ על קורס GMAT מילולי ב-TopPrep

טל זומר ממליץ על קורס GMAT מילולי ב-TopPrep

תלמידים ממליצים על קורס GMAT מילולי ב-TopPrep

סאן דהאן ממליץ על קורס GMAT מילולי ב-TopPrep

תום זידרמן ממליץ על קורס GMAT מילולי ב-TopPrep

שחר וחן ממליצים על קורס GMAT מילולי ב-TopPrep

מיכאל רוזן ממליץ על קורס GMAT מילולי ב-TopPrep

הגר פרנקו ממליצה על קורס GMAT מילולי ב-TopPrep

אורית לימדה אותי למבחן ה GMAT המילולי בשלושת החודשים האחרונים ב-TOPPREP. הגעתי לאורית לאחר שלמדתי עם מורה פרטית אחרת במשך יותר מחצי שנה.לטעמי, גישתה של אורית למבחן מאוד מתאימה לתלמידים ישראלים ושונה מגישות שונות אותן ניסיתי בעבר. אורית גורמת למבחן, על כל חלקיו להראות פשוט הרבה יותר בעזרת כללי בסיס שהמציאה במקום לימוד בע״פ של מאות חוקי דקדוק.הגמישות אותה גילתה אורית בתכנון השיעורים ובהעברת החומר, כך שיתאים לי, הן אחת הסיבות להצלחתי במבחן.האכפתיות והדאגה של אורית לתלמיד הינם מצרך נדיר בימינו.אשמח להמליץ לכל אחד על אורית כמורה למבחן ה GMAT המילולי.

דרור סגל, תלמיד GMAT

אני חושב שאורית שבח היא אחת המורות היותר טובות שיצא לי להפגש בהן ממספר סיבות:

1. היא מקצוענית- המערך שיעור שלה הוא מצד אחד מקיף ומצד שני היא לא נותנת לך דברים שלא חשובים או שכבר לא מופיעים בבחינה.
2. היא כל הזמן מחדשת ומכניסה טכניקות חדשות ללימוד- מבחן כמו מבחן ה-GMAT שכל הזמן משתנה, מצריך גישה כזו וחברות אחרות פשוט לא מצליחות לספק את הסחורה.
2. איכפת לאורית מהתלמידים שלה-היא משקיעה הרבה זמן ומוצאת דרכים יצירתיות לחזק כל תלמיד ותלמיד לפי החולשות שלו.
4. ממוקדת- תוך מספר מאוד מצומצם של שעות הצלחתי להקפיץ את ציון ה-TOEFL שלי משמעותית (בסימולציות). זה לא פחות מקסם!

אני ממליץ בלב שלב על אורית ועל הקורסים של TopPrep גם להכנה למבחן GMAT וגם למבחן TOEFL.

ערן מרון, תלמיד GMAT

הגעתי לאורית ב-TOPPREP לאחר קורס GMAT מלא באחת החברות המובילות בארץ. הרגשתי שהיו נושאים בתחום המילולי של הGMAT שלא הייתי בטוח לגביהם והייתי צריך תגבור מהיר ונקודתי. תוך מספר שיעורים מועט, הצלחתי להגיע למצב שאני מרגיש בטחון רב בחומר ואפילו הצלחתי להעלות את הציון המילולי מ-32 ל-38, מה שאפשר לי לקבל 710 ב GMAT הסופי. תודה לאורית ול TOPPREP איתן, MIT ’15

איתן, התקבל ל-MIT

פניתי לאורית אחרי שניסיתי ללמוד לבד למבחן ה GMAT. אחרי חודשיים של לימודים עצמאיים, הבנתי שאת החלק מילולי אני חייבת לשפר על מנת לקבל ציון גבוה מספיק. לצערי בזבזתי זמן יקר, והייתי צריכה להספיק ללמוד באופן אינטנסיבי ומהיר, כדי לגשת למבחן בתאריך בו אוכל להגיש מועמדות לתכנית שרציתי במיוחד. התקשרתי ל-TopPrep והסברתי להם את המצב. מהרגע הראשון שנפגשתי עם אורית, היא היתה נעימה ונחמדה וענתה על כל שאלה. כשנפגשנו בפעם הראשונה, אורית הבינה מיד איפה אני צריכה חיזוק ובנתה את הקורס יחד איתי. אורית היתה גמישה וקבעה איתי 2 שיעורים בשבוע, כך שאספיק ללמוד את כל החומר בזמן. השיעורים בנויים בצורה מאורגנת ומקצועית ומרכזים את כל החומר הדרוש – ואורית זמינה ועונה לכל שאלה. כשהייתי צריכה לאחר מכן ללמוד למבחן ה- TOEFL אורית הסכימה גם כאן לעשות איתי שיעור מרוכז עם כל הידע הנחוץ, וגם כאן השגתי תוצאה מעולה. מעבר ללימודים עצמם, TopPrep הוא פשוט מקום שכיף להגיע אליו. בכל הלחץ והאינטנסיביות של תהליך הקבלה ל MBA, כיף לדעת שיש מקום כזה שנעים להגיע אליו. זה עזר לי להגיע לבחינה רגועה ובטוחה בעצמי – וזה חשוב במיוחד! אורית, המון תודה על העזרה, ההשקעה והתמיכה! אני ממליצה ואמליץ על TopPrep לכל תלמיד שנמצא בתהליכים לקראת לימודים בחו”ל וצריך לגשת לבחינות אנגלית.

עדי ברק, תלמידת GMAT ו-TOEFL

כשמקבלים החלטה ללכת לקראת לימודים בחו”ל, ברור שהתהליך מאוד ארוך. וככזה, את/ ה רוצה להיות בטוח/ה שתשקיע את האנרגיה והזמן המועט שיש במקומות הנכונים כך שתצליח/י להגיע לתוצאות המבוקשות. ברגע שידעתי שאני ניגש למבחן המלא, ידעתי שהחלק הכמותי ייפתר בהרבה תרגול ועבודה קשה, אך חששתי שמא החלק המילולי יפגע בתוצאה שלי. קיבלתי על אורית מספר המלצות וקבעתי לי שעור על מנת להחליט אם היא הולכת להיות המורה שתיקח אותי לתוצאה הגבוהה שרציתי.
הגמישות בתזמון השעורים, הסדר של מערכי השעור והטכניקות הפשוטות להבנה שאורית פתחה עם השנים גרמו לי להבין שמדובר במורה בעל נסיון של שנים, שלימדה המון סטודנטים, ובעלת היכולת לשפר את הציון שלי. משבוע לשבוע אורית הצליחה לשפר את יכולות הניתוח שלי של המשפטים ובעזרת טכניקות נוספות ללא ספק הייתה גורם מכריע בציון הגבוהה שהוצאתי בחלק המילולי . לאחר המבחן, הרגשתי מאוד בנוח לפנות לאורית ולהעזר בה כהכנה למבחן ה TOEFL. ההכרות המעמיקה של אורית עם מבנה הבחינה והמדדים שנבחנים, גרמו לי לצלוח גם את הבחינה הזו (110) ולהמשיך הלאה עם הגשת המועמדות שלי. ממליץ לכל מי שמתלבט בין קורס של כיתה לבין שעור פרטי – לפחות בחלק המילולי – אין לי ספק שהכוונה אישית היא המפתח להצלחה בפרק זה.

אורן ברקוביץ, תלמיד GMAT מילולי

הגעתי ל-TopPrep לאורית אחרי קורס ג’ימאט בבית ספר מוכר אחר, ולאחר אכזבה קשה מרמת הקורס ומציון שלא הייתי מרוצה ממנו. אורית היתה הפתרון האולטימטיבי עבורי, היא מיד הבינה מה החולשות שלי, מה צריך ללטש כדי להגיע לציון גבוה, היכן לשים דגש וכיצד לבנות מבנה נכון לשיעורים שלנו מאחר וחלק מהחומרים ידעתי. אורית בונה את השיעורים בצורה מדהימה, מכוונת במדויק למה שהמבחן מכוון אליו ומעבירה את החומר בצורה פשוטה וברורה וקלה ליישום. בדיעבד היום אני מבינה איזה הבדל עצום יש בין הקורסים. רק אחרי הקורס עם אורית הרגשתי שאני אכן מבינה לעומק את החומר ומוכנה באמת למבחן ואכן הלימוד עם אורית השתלם לחלוטין וקיבלתי במבחן 750, 42 בפרק המילולי ב GMAT, והכל בזכות אורית. לאחר מבחן הג’ימאט, כשלמדתי ל- tofel, היה לי אך טבעי לבוא שוב לאורית, וגם הפעם התוצאה הייתה מצוינת (114).מעבר לפן המקצועי, אורית עצמה היא מדהימה ונעימה והשיעורים עצמם הם תענוג. מרגישים שבאמת היה לה אכפת ממני ומההצלחה שלי והתרגשה עבורי לא פחות לסיכום, אני ממליצה בחום רב על אורית ומודה על כל ההשקעה, המאמצים, החום והאכפתיות.

שירלי מ., תלמידת GMAT מילולי

אורית הייתה המדריכה שלי בחלק המילולי של מבחן ה-GMAT. אל אורית הגעתי לאחר אכזבה קשה מבית ספר לאנגלית מוכר בארץ. היום בתום הקורס ברור לי לחלוטין איזה הבדל תהומי יש בין השניים. הבדל דומה להערכתי קיים בין בית הספר של אורית לבין כל מוסד אחר המתיימר ללמד GMAT. כולי תקווה כי אחרים ילמדו מטעויותי. ראשית אורית מארגנת ומסדרת את החומר בצורה שקשה לא להבין אותו לאחר מכן. שיטת הלימוד מותאמת לנו – תלמידים אשר אנגלית אינה שפת אם בעבורם. הכל מתורגם לחוקים וכללים שניתן לעקוב אחריהם ובעקבות כך גם להצליח בבחינה. תוך כדי הלימוד עם אורית אתה מבין כמה שעות ניסיון יש לה בחומר ומבין עוד יותר, שרק עם ניסיון עשיר שכזה ניתן ללמד בצורה ראויה את החומר למבחן ה-GMAT. רמת ההבנה של אורית בחומר ובדקדוק אנגלית בכלל, מותיר אותך התלמיד ללא שאלות. למעשה אף לא פעם אחת קיבלתי את התשובה “לא יודעת אבדוק” או “אי אפשר להסביר את זה”. תשובות אשר כל כך מקובלות אצל מורים אחרים. מעבר למקצוענות TOPPREP הוא גם בית חם. באמת שכיף להגיע לשיעורים. אין פעם אחת שבדרך החוצה מהשיעור לא נגררתי לשיחה של לפחות חצי שעה עם אורית או צוות TOPPREP. אני חושב שמעבר לחומר גם זכיתי בחברים. אנשים טובים ואכפתיים שמקשיבים ורוצים שתצליח. ברור לי שגם אם לא בעבור שיעורי GMAT לרחוב מטולה ברמת גן עוד אגיע :-). בקיצור יותר ממליץ לכל אחד ללמוד ב- TOPPREP.

גל קרובינר , תלמיד GMAT מילולי

המון תודה על עזרתך בלימודיי לבחינת ה-GMAT. למרות הזמן הקצר שהיה ברשותי, נרתמת למשימה ובזכות מקצועיותך וזמינותך הצלחתי להשיג את הציון המבוקש לצורכי לימודי MBA בחו”ל. ההצלחה המשותפת שלנו אחרי שעות רבות של עבודה מביאה איתה הרבה סיפוק וזה לא פחות חשוב מציון הבחינה. אני כמובן אמליץ עלייך ועל TopPrep לכל מי שמעוניין להתמודד עם בחינות באנגלית ברמה גבוהה ומוכן לעבודה קשה על מנת להשיג את הציון הגבוהה ביותר. שוב תודה, ומקווה שדרכינו עוד יצטלבו בעתיד.

גיא לוינסון , תלמיד GMAT מילולי

אורית הדריכה אותי לקראת החלק המילולי של בחינת ה-GMAT לפני שנתיים. כישורי ההדרכה של אורית הם יוצאים מן הכלל. המצוינות של אורית כמדריכה באה לידי ביטוי במספר מישורים:
1. מערכי שיעור מובנים וברורים – לכל שיעור היה מבנה ברור ומסודר. מבנה השיעורים עזר לא רק להבין את החומר בקלות אלא גם לסדר אותו בצורה לוגית כך שיהיה נוח לשלוף ולהשתמש בו בעת הצורך.
2. כישורי הדרכה – יכולות ההדרכה של אורית הם מהגבוהות שראיתי. אורית מביאה כריזמה וביטחון לכל שיעור ולכל קבוצה. תכונה זו חשובה תמיד וחשובה במיוחד בלימוד חומר לא אינטואיטיבי כמו החלק המילולי של בחינת ה-GMAT.
3. מחויבות למצוינות – אורית הפגינה מחויבות לסטודנטים לאורך כל הקורס וגם אחריו. מחויבות זו התבטאה הן בזמינות רבה למענה לשאלות והן ביוזמות לעידוד למצוינות של כל אחד ואחת מהסטודנטים. אני ממליץ בחום לכל מי ששוקל להתכונן ל-GMAT עם אורית לבחור בקורס של אורית.

יוני שטיין, Harvard Grad Student '11 GMAT מילולי

כחלק מקורס הג’ימאט שלקחתי זכיתי ללמוד אצל אורית לפרק המילולי. התרשמתי מאוד משליטתה בשפה האנגלית וביכולת ההדרכה הגבוהה שלה. אורית מדריכה מאוד יסודית ומקצועית, דבר שניכר בהרבה אספקטים של ההדרכה: בהכרות היסודית שלה עם הבחינה, בביקורת הבונה על החיבורים אותם שלחתי אליה לבדיקה ובמהירות התגובה בבדיקתם, ביכולת שלה ללמד חומר בצורה ברורה ומהנה וכמובן בכל האלמנטים של מה שמכונה ׳הדרכה טובה’. הציון המילולי שלי השתפר משמעותית בזכות אורית ואני ממליץ בחום לכולם.

עודד ליפשיץ, MBA Cornell, 2010 תלמיד GMAT מילולי

ב-TopPrep אורית שבח הכינה אותי לחלק המילולי בבחינת ה- GMAT ועשתה כן בהצלחה! אורית שבח התגלתה כמורה מצוינת, מתמידה, נחושה ומאד ממוקדת מטרה. רמת והיקף הלימוד סייעו לי להתמודד עם הבחינה בצורה אפקטיבית ולהידרש למבחן אחד בלבד כדיי להתקבל בהצלחה לבית הספר LBS. אורית נחנה בתכונות שהקלו עבורי על כל התהליך. היא אכפתית, רצינית, זמינה לשאלות וסבלנית מאד. אך אולי הכי חשוב לציין כי אורית פשוט מקצוענית יש לה ניסיון של מספר שנים וזה ניכר כשלומדים איתה – היא מסבירה ומלמדת את חומרי הלימוד בצורה בהירה וחומריה מאורגנים בצורה קפדנית שמקלה על הלומד. אני ממליץ בחום על אורית ללימוד הפרק המילולי לבחינת הGMAT ומאחל ללומדים הרבה בהצלחה.

ספי קדמי, LONDON BUSINESS SCHOOL‎ תלמיד GMAT מילולי

אורית שבח הדריכה אותי בלימוד לחלק המילולי בבחינת ה- GMAT ולבחינת ה-TOEFL בקיץ 2008. אורית מלמדת בצורה מאוד מובנית, מסודרת ויסודית. זה כמעט בלתי אפשרי שלא להבין את החומר הנלמד אחרי כמה שעות לימוד עם אורית. מה שאהבתי אצלה זה הדרך שבה היא כתבה על הלוח את כל הכללים הנדרשים לפתרון נכון ומסודר של השאלות, כך שבסוף הקורס היה לי מדריך כתוב אישי לפתרון כל בעיה שנתקלתי בה בבחינה. הדרך לפצח נכון שאלות בחלק המילולי עוברת דרך הקפדה על סדר עבודה מסוים ורשימה מנטלית של עקרונות וכללים שצריך לפעול לפיהם. אורית הצטיינה בהדגשת החשיבות של עבודה בסדר מוכתב מראש כדרך האולטימטיבית לפיצוח נכון של השאלות.
במבחן עצמו מצאתי עצמי פעמים רבות נזכר בכללים שאורית חרטה בראשי פעמים רבות במהלך חודשי הקורס. אני בטוח שהשיטה שאורית יישמה בלימוד בקורס היוותה גורם מכריע בציון הגבוה שקיבלתי בחלק המילולי בבחינת ה-GMAT שהוא 47 ובבחינת ה-TOEFL, שהוא 119. בנוסף, ניכר היה שאורית מגלה הרבה עניין בדקדוק ותחביר באנגלית מעבר לנדרש בקורס ותמיד היתה לה תשובה לכל שאלה שנשאלה, גם אם הייתה מעבר לחומר הנדרש למבחן. מקצועיותה ושליטתה ברזי האנגלית ברמה הגבוהה ביותר הנדרשת ב-GMAT השרתה עלי בטחון שאני בידיים טובות ומקצועיות, וכל עוד אעקוב בקפדנות על דרך העבודה המסודרת שהוכתבה לי על ידי אורית מדי שבוע לא אתקל בשום בעיה שלא אוכל לפתור במבחן, וכך אכן היה. שיטת הלימוד של אורית היא ללא ספק foolproof. על כן אני ממליץ על אורית בחום לכל מי שמעוניין בהכנה מקצועית, קפדנית ומובנית לחלק המילולי של בחינת ה-GMAT ולבחינת ה-TOEFL.
אשמח לספק פרטים נוספים לכל דורש: meden@chicagobooth.edu

מתן עדן, The University of Chicago, Class of 2011 תלמיד GMAT מילולי

החלטתי ללמוד ל-GMAT במקביל ללימודי השנה הרביעית שלי לתואר הראשון. ידעתי שלא אוכל להתחייב לקורס בכיתה גדולה וחיפשתי מסגרת גמישה ואיכותית. הלימוד לחלק המילולי של מבחן ה- GMAT ב-TOPPREP היה פתרון מצויין – עברתי אם הקורס עם קבוצה קטנה של חברים.
אורית היתה מאוד גמישה בנושא קביעת השיעורים והתחשבות באילוצים שונים שצצו במהלך הקורס. האווירה במהלך הקורס הייתה נעימה ופתוחה ונתנה הרגשה שההצלחה שלי ב- GMAT המילולי היא המטרה המרכזית של אורית. הציון שקיבלתי במבחן בכלל ובפרק המילולי בפרט פתח בפני את האופציה ללימודי תואר שני בחו”ל- אני שמח על החלטתי ללמוד ולגשת למבחן עוד בזמן התואר הראשון. זו הייתה תקופה לא קלה ומאתגרת מאוד אבל בעזרתה של אורית היא הסתיימה בהצלחה.

אורן ברקאי, תלמיד GMAT מילולי

בחורף 2008, עם חלומות על לימודי מנהל עסקים בחו”ל, החלטתי לגשת לשלב הראשון – בחינת הג’ימאט. את ההכנה לחלק המילולי עברתי אצל אורית, ובזכותה הצלחתי להשיג ציון 49 בפרק. אורית היא מדריכה משכמה ומעלה. בראש ובראשונה, יש לה הכרות קרובה עם הבחינה ושליטה אבסולוטית במגוון הטכניקות הנדרשות מן הנבחן. אבל היתרון הבולט של אורית הוא יכולתה להעביר שיעור באופן מהנה, שובה ומשכנע. זה ממש חשוב כשמגיעים לשיעור ג’ימאט לא קצר אחרי שבוע עבודה די ארוך. באופן אישי, נהניתי גם מהאכפתיות שאורית הפגינה ומן המחוייבות שלה לתלמידיה. לקראת הבחינה, במרתון של סימולציות ותרגילים, זה עזר לדעת שיש מישהי שמגבה אותי בכל רגע…מבחינתי, אורית היא מדריכה אולטימטיבית.

ליאור, סטנפורד 2012 תלמיד GMAT מילולי

הגעתי לאורית אמנם דרך האינטרנט אבל מהפגישה הראשונה היא התגלתה כמורה עניינית, “ראש גדול”, מעודכנת בפרטי המבחנים האחרונים ומכוונת למטרה אחת: להצלחה שלי במבחן. התוצאות, בלשון המעטה, לא אכזבו! מומלץ בחום.

תומר מיכאלי, תלמיד GMAT, התקבל ל-INSEAD

הגעתי ל-TopPrep דרך חבר שנעזר באורית בלימודים לחלק המילולי ב-GMAT והיה מאוד מרוצה. למדתי עם אורית לחלק המילולי של ה-GMAT והחיבורים כשלושה חודשים במסגרת שיעורים של אחד על אחד. אורית היא מקצוענית אמיתית עם ידע עצום, מסירות גדולה והכל באוירה נעימה ומקצועית. אורית הייתה תמיד זמינה לשאלות, הראתה גמישות אדירה בקביעת שיעורים ומעל הכל, נתנה תחושה שהצלחתי חשובה לה. מהיכרותי את שוק ההכנה למבחן ה-GMAT, ניסיון ויכולת הוראה הם פרמטרים קריטיים להצלחת התלמיד ולאורית יש את שניהם ובגדול! בניגוד לקורסים “הקונבנציונליים” בשוק, ניסיונה הרב של אורית מאפשר לתלמידים חשיפה לרמה גבוהה מאוד של הבנת הבחינה וכן לבניית אסטרטגית הפתרון בהתאם ליכולותיו של כל תלמיד. אני ממליץ לכל אדם המעוניין בציון גבוה ובתהליך בריא, יעיל ומקצועי ללמוד ב-TopPrep עם אורית.

ניר זנדבנק, תלמיד GMAT מילולי

לפני כשלוש שנים החלטתי ללמוד MBA ולצורך כך לקחתי קורס GMAT. הופתעתי לגלות שהידע שצריך עבור GMAT שונה לחלוטין מהידע שצריך בשביל להצליח בבגרות או בפסיכומטרי והוא מתבסס בעיקר על חוקי דקדוק שלא לומדים אותם במסגרות הלימוד בארץ, וגם לא מהטלוויזיה. לאורית יש ידע מקצועי מאוד גם בחוקי הדקדוק האנגלי וגם בדרכי העברת הידע הזה. אין לי ספק שההצלחה שלי במבחן בחלק המילולי היא בזכותה. אני ממליץ לכל מי שמעוניין בלימודי מנהל עסקים בחו”ל, גם אם שפתה אם שלו אנגלית, לקחת קורס לחלק המילולי, ועל אורית בפרט אשר הייתה גורם משמעותי בהצלחה שלי בבחינה.

דור נוה, אונ' תל אביב + Brandeis תלמיד GMAT מילולי

הי אורית, רציתי להגיד לך המון תודה על העזרה האדירה שלך בייחוד ב- GMAT וגם ב-TOEFL. השורה התחתונה היא שהרבה בזכות היכולות שלך אני הצלחתי להגשים את החלום שלי ואני היום סטודנט ב-INSEAD. אני לא אשכח שכשהתחלתי ללמוד איתך עמדתי על 18 במילולי ב-GMAT. אני זוכר שזה הלחיץ אותי אבל את ידעת להרגיע אותי מהר הן על ידי נתונים על אחוזי שיפור של אנשים ובעיקר בעזרת הדרך המאוד מיוחדת שלך ללמד נושא כ”כ רחב. יש לך מספר תכונות שבעיני הופכות אותך למדריכה מעולה: קודם כל, היכולת להתמקד בעיקר, אחר כך היכולת להעביר את החומר בצורה כיפית ומעניינת, ולבסוף זה היכולת להבין את האנשים מולך. תמיד ידעת להבין מהר מה בדיוק אנחנו לא מבינים וידעת למצוא מיד דוגמא מעולה כדי שנבין יותר טוב. בתור אדם עם ניסיון בהדרכה ולימוד, אני בכנות רוצה להגיד לך ששלושת התכונות האלה הן בעיני החשובות ביותר אצל מדריך והשילוב של שלושתן בבן אדם אחד הוא נדיר. גם בבדיקת החיבורים הפגנת ניסיון ומקצועיות. ידעת כמה להעמיק בכל נושא שאני מעלה, איזה דוגמאות לבחור ובעיקר איזה שגיאות קריטיות ואיזה לא. כל הנקודות האלה חזרו על עצמן לאורך הדרך והיו מעולות. בנוסף על כך, סדנת ה- TOEFL שהעברת עזרה מאוד להבין איך נראה המבחן המשונה הזה ואיך להתכונן אליו כמו שצריך. לסיכום – אורית, אני שוב רוצה להודות לך על כל העזרה וההשקעה. הקלת הרבה על החוויה!

עופר פמיליאר, INSEAD, July 2011 תלמיד GMAT מילולי

כישראלית החלק המילולי בג’ימאט היה עבורי אתגר לא פשוט, ידעתי שהמפתח לג’ימאט גבוה נמצא בפיצוחו. אורית בצורה הדרגתית ושיטתית למדה אותי איך להתמודד איתו בהצלחה. הכלים והחוקים הפשוטים והברורים שהיא הקנתה לי ליוו אותי לאורך כל הקורס והמבחן. בעיקר ראויים לציון, המקצועיות, היחס החם, הזמינות והיסודיות של אורית. החיבורים ששלחתי אליה לוו בהערות ותיקונים עדהפרט הכי קטן ועזרו לי לשפר את האנגלית גם בכתיבת החיבורים לאלפיקציות. עקומת השיפור שלי בחלק המילולי בג’ימאט הייתה אדירה ואין לי ספק שלאורית חלק גדול בכך. ממליצה בחום! בהצלחה ואתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה,

נעמה, INSEAD, July 2011 תלמיד GMAT מילולי

התמזל מזלי ללמוד אצל אורית לחלק המילולי של בחינת ה-GMAT. אורית הרשימה אותי כבר מהשיעור הראשון בידע המקצועי שלה – כדי ללמד ל-GMAT לא מספיק רק לדעת אנגלית ברמה גבוהה, צריך לדעת את חוקי השפה בצורה מושלמת, ומעבר לכך – צריך להכיר את רזי המבחן עצמו. מעבר לשליטה המוחלטת בידע, אורית ידעה להסביר את החומר בצורה פשוטה וברורה, והכי חשוב – לתרגם את ההסברים לכדי חוקים ברורים ופשוטים שניתן לתרגל וליישם במהלך המבחן. בסופו של דבר, אודות לאורית השגתי ציון גבוה מאוד של 47 בחלק המילולי (על אף שאנגלית איננה שפת אם עבורי), דבר שתרם רבות לציון GMAT גבוה ולקבלה לכמה מבתי הספר המובילים בעולם למנהל עסקים.

אביעד פינקובצקי, Stanford GSB, Class of 2012 תלמיד GMAT מילולי

למדתי קורס ג’ימט מילולי ב-TopPrep בהדרכת אורית שבח. בזכות עבודה הכנה מאוד מדוקדקת של אורית, אני חושב שאחד היתרונות הבולטים בקורס הוא שהחומר הנלמד מאוד ממוקד ומפוקס על הבחינה. מדובר ביתרון בייחוד למי שלומד את הקורס תוך כדי עבודה או מחויבויות אחרות. תחילה חששתי, שלימוד מפוקס וממוקד יגרור בצידו ויתור מראש על מספר מועט (אבל חשוב) של שאלות, אשר לימוד כולל של הדקדוק באנגלית, יצליח “להציל”. כאשר למדתי לבחינה (וכן בבחינה עצמה), שמחתי לגלות שחששותיי התבדו. בפועל, החומר שלמדתי אצל אורית הקיף בצורה יוצאת מן הכלל את מגוון השאלות בבחינה, התרגול שביצעתי לאורך הקורס תאם את הרמה הנדרשת בבחינה וכל שנותר לי הוא לתרגל מספר מבחנים על מנת לחזק את יכולת העמידה בזמן ואת ההיכרות עם הבחינה בכללותה. אורית מסבירה את הנושאים בצורה מ-ע-ו-ל-ה, החומרים מסודרים ברורים ומדויקים. אורית זמינה לכל שאלה, הן מקצועית והן ארגונית. אורית מלמדת בגובה העיניים ומאוד איכפתית. בקיצור – מומלץ מאוד. קורס ברמה גבוהה מאוד. מהווה בסיס איתן לקבלת הציון גבוה ביותר. הדיוק בהכנת הקורס מאפשר לימוד יעיל תוך כדי עבודה.
אשמח לסייע לתלמידים עתידיים בכל שאלה: lioran3@walla.com

ליאורן פינצ'בסקי, תלמיד GMAT מילולי

לאורית הגעתי דרך המלצה חמה מחבר, שאמר לי שאם אני רוצה להצליח בחלק המילולי של ה- GMAT, אורית היא הדרך. בהתחלה עוד התלבטתי אם אני רוצה / צריך עזרה או האם מספיק ללמוד לבד. לתומי חשבתי שידע באנגלית יכול להספיק כדי להתמודד עם החלק המילולי של ה-GMAT. אחרי שניסיתי את המבחן לדוגמא הראשון שמקבלים עם ההרשמה, הציון הבהיר לי שמשהו לא עובד ושאני צריך עזרה. כבר במפגש הראשון אורית הבהירה לי את הדבר שלדעתי הוא החשוב ביותר בלימוד ל-GMAT, המטרה. המטרה היא להצליח במבחן, ולכן כל הלימוד צריך להיות מיועד למטרה זאת. ואכן, אצל אורית ניתן היה לראות כיצד במהלך הקורס כל שיעור היה לטובת המטרה הזאת, ואחרי מספר שיעורים פתאום מבינים את גודל הטעות לקרוא לחלק המילולי של ה-GMAT החלק באנגלית, כיוון שלמעשה הוא הרבה מעבר לידע באנגלית. סיכומי השיעור הנהדרים, הסבלנות אין קץ, הזמינות המלאה לשאלות וצורת הלימוד הזורמת, כל אלה גרמו לכך שכל השיעורים עברו בצורה חלקה ומהנה. ואי אפשר בלי לציין את המשך התמיכה והעניין גם לאחר המבחן, בהמשך תהליך הקבלה. לסיכום, אני יכול לומר בלב שלם שאני חייב את ההצלחה שלי בחלק המילולי לאורית, לא הייתי מגיע לציון כזה בלעדיה.

ירון, תלמיד GMAT מילולי