הניסיון שלנו מלמד שלא לכל תלמידי ה – GMAT  אותם צרכים: חלקם מסתדרים לבד עם חלקים מסוימים בבחינות אלה או עם סוגי שאלות מסוימים, אך צריכים הכנה מקיפה לחלקים אחרים. במבחן, למשל, רבים זקוקים להכנה לפרק הדיבור בלבד.

מכיוון שב-TopPrep ההכנה מותאמת לצורכי התלמיד, אנו מאפשרים לתלמידים לקחת קורסים חלקיים ולהתכונן איתנו לפרקים מסוימים בלבד. זאת, בניגוד לרוב מכוני ההכנה, אשר מציעים אך ורק קורסים מלאים בתשלום מלא.

קורסים חלקיים להכנה ל- GMAT – מבנה הקורסים:

קורס תיקון משפטים (Sentence Correction) :

הקורס בן 6-7 מפגשים. מספר השעות בקורס הוא 15 שעות, כאשר כל מפגש נמשך שעתיים בממוצע. ניתן לרכוש שעות לימוד נוספות, בהתאם לצורכי התלמיד. שעות אלה ישמשו למעבר על שאלות בהן התלמיד טעה וניתוחן, מעבר על בחינות ותחקור שלהן, הנחיות לניהול נכון של הזמן בפתרון שאלות Sentence Correction ועוד.

קורס הבנת הנקרא (Reading Comprehension) :

שני מפגשים באורך כולל של 4-6 שעות. כל מפגש נמשך שעתיים (קורס מצומצם) או 3 שעות (קורס מורחב). ניתן לרכוש שעות לימוד נוספות, אשר ישמשו למעבר על שאלות בהן טעה התלמיד וניתוחן, הטמעת שיטת העבודה, מעבר על בחינות ותחקור שלהן, הנחיות לניהול נכון של הזמן בפתרון שאלות הבנת הנקרא ועוד.

קורס חשיבה ביקורתית (Critical Reasoning) :

שני מפגשים באורך כולל של 4-6 שעות. כל מפגש נמשך שעתיים (קורס מצומצם) או 3 שעות (קורס מורחב). ניתן לרכוש שעות לימוד נוספות, אשר ישמשו למעבר על שאלות בהן טעה התלמיד וניתוחן, מעבר על בחינות ותחקור שלהן, הנחיות לניהול נכון של הזמן בפתרון שאלות חשיבה ביקורתית ועוד.

קורס כתיבת חיבורים (AWA – Analytical Writing Assessment) :

מפגש בן שעתיים בהן תלמדו כיצד לתכנן, לכתוב ולהגיה את החיבור הנדרש בבחינת ה-GMAT – חיבור ניתוח טיעון. הקורס כולל גם בדיקת מספר חיבורים ומשוב מפורט על התוכן והרמה הלשונית של כל חיבור.