הניסיון שלנו מלמד שלא לכל מי שניגשים למבחן TOEFL יש את אותם הצרכים: חלקם מסתדרים לבד עם פרקים או סוגי שאלות מסוימים אבל זקוקים להכנה מקיפה לחלקים אחרים. לדוגמה, הרבה נבחנים מסתדרים היטב עם פרקי הקריאה והשמיעה אבל זקוקים לסיוע משמעותי בהכנה לפרקי הדיבור והכתיבה.

לתלמידים כאלה פחות מתאים ללמוד קורס TOEFL מלא בתשלום מלא, כפי שמציעים רוב מכוני ההכנה. מכיוון שב-TopPrep (מבית TopEnglish) חשוב לנו להתאים את ההכנה לצרכים הספציפיים של כל תלמיד ותלמידה, אנו מציעים לתלמידינו קורסים חלקיים המכינים אותם אך ורק לפרקים שבהם הם מרגישים שהם זקוקים לעזרה.

היצע הקורסים החלקיים להכנה למבחן TOEFL 

קורס דיבור (Speaking)

קורס בן 6 שעות, שבמסגרתו לומדים שיטות יעילות ומוכחות להצלחה בפרק הדיבור במבחן TOEFL ומקבלים משובים אישיים ממרצים המתמחים בהכנה למבחן זה. ניתן להרחיב את הקורס לפי צורכי התלמיד. שעות הלימוד הנוספות ישמשו לתרגול נוסף, לימוד יסודות הדקדוק והתחביר של השפה האנגלית, לימוד כללי הגייה ועוד.

קורס כתיבה (Writing)

הקורס כולל 3 שעות לימוד עם מרצה המתמחה בהכנה למבחן TOEFL. המרצה מעניק/ה ליווי צמוד בבדיקת חיבורים, הכולל משוב מפורט על התוכן והרמה הלשונית של כל חיבור וכן עצות לניסוחים מנצחים אשר מקלים מאוד על ההכנה לפרק הכתיבה וכתיבת החיבורים במבחן.

קורס הבנת הנקרא (Reading) והבנת הנשמע (Listening)

קורס בן 6 שעות המועבר על-ידי מרצה המתמחה בהכנה למבחן TOEFL. במסגרת השיעורים נלמדות טכניקות להתמודדות עם סוגי הקטעים והשאלות המופיעים בפרקים אלה וניהול הזמן המיטבי בהם. ניתן לרכוש שעות לימוד נוספות אשר ישמשו לתרגול נוסף, לימוד יסודות הדקדוק והתחביר של השפה האנגלית ועוד.