הפרק המילולי של בחינת ה-GMAT מאתגר במיוחד; גם אלו מאיתנו שיודעים אנגלית ברמה גבוהה נוכחים עד מהרה לדעת שכדי להצליח בפרק המילולי נדרש הרבה יותר מידע של השפה. ב-TopPrep תקבלו הכנה יסודית לפרק המילולי, הכוללת שיטות עבודה מקיפות לשלושת סוגי השאלות: תיקון משפטים (Sentence Correction), הבנת הנקרא (Reading Comprehension) וחשיבה ביקורתית (Critical Reasoning). בנוסף, תרכשו כלים אפקטיביים לכתיבת החיבור הנדרש בבחינה (AWA (Analytical Writing Assessment וליווי צמוד בתהליך הלמידה של כתיבת חיבורים בסגנון הפורמאלי הנדרש ב-GMAT.

על קורס ההכנה שלנו לפרק המילולי של ה- GMAT

  • קבוצות למידה קטנות – קורס בפורום מצומצם של כ-4 משתתפים המאפשר יחס אישי ולמידה אפקטיבית במיוחד
  • מרצים מהשורה הראשונה – הקורס מועבר ע”י אורית שבח, בעלת תואר שני בספרות אנגלית ובלשנות, ניסיון רב שנים בהכנה לפרק המילולי של ה – GMAT ומאות בוגרים באוניברסיטאות המובילות בעולם.
  • מערכת למידה E-Learning נגישה דרך האינטרנט – הקורס מלווה במערכת לימוד המכילה כמות תרגולים רבה, סיכומי שיעור, מילונים, חומרי העשרה ועוד
  • תרגול שמשקף את הבחינה באמת – חומרי הלימוד העיקריים הם שאלות אמיתיות ממבחני עבר של הגוף שכותב את הבחינה
  • מצגות מפורטות – הקורס מכיל שיטות עבודה יחודיות ואפקטיביות המשלב למידה אקטיבית ותרגול רב במהלך השיעור
  • שעות הקורס – קורס חד שבועי בן 30 שעות (10 מפגשים)
  • אחריות – ישנה התחייבות על הקורס (ניתן לבטל את הקורס עד 48 שעות לפני המפגש השני בניכוי עלות המפגש הראשון וספרי הקורס בלבד)

פירוט על תכני הקורס GMAT מילולי שלנו

הבנת הנקרא (Reading Comprehension):

קטעי הבנת הנקרא ב-GMAT לקוחים מתחומים מדעיים מגוונים כגון חלל, רפואה, ארכיאולוגיה וזואולוגיה וכוללים מילים קשות ומונחים מדעיים שרובנו לא מכירים. כמו כן, הנבחן נדרש להתמודד עם שאלות מורכבות אותן עליו לפתור תחת לחץ זמן נתון. למעשה, רוב התלמידים מרגישים שלחץ הזמן בשאלות אלה הוא האינטנסיבי ביותר בהשוואה לשני סוגי השאלות האחרים בפרק המילולי. ב-TopPrep תלמדו כיצד לגשת לקטע הבנת הנקרא בצורה אנליטית – כיצד להבחין בין עיקר לטפל, עיקרון הנבדק בבחינה והמאפשר לנבחן לפתור את השאלות תוך עמידה בזמנים. בנוסף, תכירו את כל סוגי שאלות הבנת הנקרא בבחינה ותרכשו כלים ממוקדים וספציפיים להתמודדות עם סוגי שאלות אלו.

תיקון משפטים (Sentence Correction):

כדי להצליח בסוג שאלות זה, על הנבחן להכיר את עקרונות החשיבה הנבדקים בבחינת ה-GMAT בכלל ואת חוקי הדקדוק והסגנון המאפיינים שאלות תיקון משפטים בפרט. ללמוד את הדקדוק של השפה האנגלית זו משימה כמעט אינסופית; יש מאות חוקים, כללים וביטויים שצריך להכיר. אולם האם באמת צריך לשלוט בכולם כדי להצליח בבחינת ה-GMAT? ב-TopPrep תלמדו שיטות עבודה יעילות וממוקדות שיאפשרו לכם למקסם את יכולותיכם לפתור שאלות תיקון משפטים במינימום זמן. ההכרות המעמיקה שלנו את הבחינה מאפשרת לנו לחסוך לכם זמן ומאמץ: אצלנו מלמדים אך ורק את חוקי הדקדוק והסגנון הנבדקים בבחינה. את שאר העקרונות, אנו משאירים לבלשנים…

חשיבה ביקורתית (Critical Reasoning):

שאלות ההיגיון ב-GMAT בודקות את יכולת הנבחן לנתח טיעון לוגי לחלקיו השונים, להסיק מסקנות תקפות, לזהות הנחות סמויות, לחזק ולהחליש הנחות או/מסקנות שיש בטיעון ועוד. גם סוג זה של שאלות מאתגר עקב לחץ זמן ושימוש במילים בשפה מדעית וגבוהה. ב-TopPrep תלמדו למפות טיעון לחלקיו השונים דרך כלים מעשיים, לזהות את כל סוגי השאלות ולפתור אותן ביעילות ובמהירות.

פרק החיבורים (AWA- Analytical Writing Assessment):

לא פעם אנו צריכים להתנסח בכתב בשפה האנגלית, בין אם לצורך התכתבות עם אנשים מחו”ל בדוא”ל, ניסוח חוזים באנגלית, או ניהול צ’אטים. אך מי באמת בודק את מה שאנחנו כותבים ומתקן לנו את השגיאות? הדרישות משני החיבורים שיש לכתוב בפרק החיבורים בבחינת ה-GMAT הן לא רק גבוהות אלא גם ספציפיות מאוד. כתיבת חיבור פורמאלי היא תחום שיש ללמוד, ואם לא התנסיתם בכך, רוב הסיכויים הם שתצטרכו הדרכה וליווי בתהליך הכתיבה. ב-TopPrep תקבלו הנחיה מדויקת והסברים מקיפים כיצד לכתוב את החיבור הנדרש בבחינה – Analysis of an Argument – ניתוח טיעון לוגי – ותרכשו מיומנויות כתיבה מתקדמות. כמו כן, על מנת לעקוב אחרי תהליך השיפור שלכם, הקורס כולל בדיקה יסודית של מספר חיבורים ומשוב מדוקדק עליהם.