“אלי שלום. סיימנו קורס לימוד אנגלית ואני מודה לך על אופן ושיטת הלימוד שהוציאה ממני מה שאף קורס אחר בעבר לא הצליח.
לכל מי שמעוניין ללמוד הרבה יותר מסתם לדבר אנגלית, אני ממליץ בחום להעזר באלי.
הוא יודע איך לגרום לך להבין את השפה  כפי שאף אחד אחר מניסיוני לא יודע.”

יורם מוסאי, מנכל

“ברצוני להודות לאוון גורדון על הוראת אנגלית עסקית למנהלים במשרד, הקניית מיומנויות השפה האנגלית ברמה גבוהה ומתן כלים לניהול תקשורת בין אישית, באדיבות וברמת שירות הראויה לציון. לאחר מעבר על משובי הלומדים בקורס, ניכר כי הייתה תועלת רבה בקיום הקורס, רמת ההוראה צוינה לטובה, ואוון בעצמו השאיר טעם של עוד. תודה רבה לכם על השירות המעולה מתחילתו ועד סופו .”

מיכל מילוא, מנהלת האגף לפיתוח ההון האנושי, משרד התחבורה והבטיחות בדרכים

“הי איבן, רגע לפני סיום הקורס אצלך זו הזדמנות טובה בשבילי לומר לך תודה. הדרך בה הדרכת אותי לעבר יעדיי הייתה מלאת הצלחות ונשאה פרי כעובד בחברה בינלאומית לא פעם קשיי השפה היוו מכשול עבורי. אם לפני הדרכתך רמת הביטחון שלי בניהול שיחה בשפה האנגלית הייתה נמוכה, לאחריה השליטה שלי בשפה השתפרה פלאים ולראיה הפידבקים שקיבלתי ממקבץ רחב של קולגות ונושאי משרה בדרגים בכירים בחברה. בנוסף, התקצרו משמעותית זמני כתיבת המיילים, דבר שעזר וחסך לי זמן עבודה יקר. היכולות הרפרזנטטיביות שלי בשפה האנגלית השתפרו ללא הכר והיום אני מציג לדרגים בכירים בחברה.”

אורן אלגרנטי

“ברצוני להביע את הערכתי הרבה למורה לאנגלית אבן גורדון, על היחס הטוב ותשומת הלב הרבה שהקדיש לי כאשר נתקלתי בבעיה. המורה אבן גורדון ניחן בשילוב המנצח בין אדם טוב לבין מורה נפלא שרואה את טובת תלמידיו והצלחתם בראש ובראשונה. הוא השרה אווירה נעימה בשיעור והיה כייף לבוא לשיעורים. כאדם וכמורה הוא תרם לי רבות,  והיה לי העונג ללמוד בשיעוריו.”

אירנה לנדרמן

“אני רוצה להמליץ על איבן גורדון. פניתי אליו באותו היום בו הייתי צריכה להגיש פרוייקט בקורס אנגלית טכנית. הייתי מאוד סקפטית לגבי היכולת שלו לעזור לי בהתראה כל כך קצרה.

להפתעתי הרבה, איבן נרתם מיד לעזור. הוא בדק לי את המאמר באופן יסודי. הוא תיקן הכל מרמת הפיסוק ועד לשכתוב מחדש של משפט על מנת שיהיה קריא וברור, וכל זאת תוך שעה ( יש לציין שבזמן הזה איבן היה בעבודה במקביל ועדיין לא הסס לעזור).

אחרי שסיים לתקן את המאמר הוא התקשר אליי ועבר איתי על הכל, על מנת שאבין הכל על הצד הטוב ביותר.

אני רוצה לציין לטובה את היעילות שלו, המקצועיות שלו, הנכונות לעזור והסובלנות וכל זה בחלון זמנים מאוד קטן. אין ספק שאמשיך להעזר בו בעבודות בעתיד ואמליץ עליו!!”

לירון דיין

“חיפשתי קורס אנגלית עסקית אשר יעזור לי לנהל שיחה עסקית באנגלית ולרכוש כמה כללים בהבנת הדקדוק באנגלית.

ב – TopPrep קיבלתי את מה שחיפשתי, מורה ששפת האם שלו היא אנגלית ושיש לו ניסיון וידע בעולם העסקי.

ב TopPrep פגשתי את אורית, מנהלת אחראית ומסורה שבנוסף להיותה קשובה לתלמידים, העבירה לנו שיעורים בדקדוק באנגלית.

ממליצה בחום לכל מי שמחפש קורס אנגלית, למידה בקבוצה קטנה שמאפשר לכל אחד מהלומדים זמן רב בתרגול הדיבור.”

נאווה שבתאי

“הקורס של TopPrep עזר לי ללמוד על עולם העסקים ועל הדרך בה אנגלית משתלבת בו.
יש מילים בהם אנו משתמשים בעולם העבודה שלא ניתן ללמוד מספרים ואותם ולמדתי הרבה כאלה בקורס.
ממליץ בחום על הקורס.”

אושר חלפון

“I would like to share with you my warm recommendations for Evan’s Lessons: Evan made the English lessons fun and catchy, for me.
Thanks to him, my English sounds much more professional. And thanks to him my email writing has improved drastically. Evan has made a tremendous effort , and was always there for me when I needed help. Thanks for the help.”

Sahar Arian, Adv