שימי בן חיים ורבקה האוזר ממליצים על קורס TOEFL ב-TopPrep

טל עובדיה ממליץ על קורס TOEFL ב-TopPrep

תמר גורן ממליצה על מרתון TOEFL

מריה ממליצה על קורס TOEFL

גל ממליץ על מרתון TOEFL ב-TopPrep

ליאת גור ממליצה על קורס TOEFL ב-TopPrep

אסף שגב ממליץ על קורס TOEFL ב-TopPrep

ניר ערבות ממליץ על מרתון TOEFL ב-TopPrep

עידית ממליצה על מרתון TOEFL ב-TopPrep

אלכס ממליץ על קורס TOEFL ב-TopPrep

עדי ממליצה על קורס TOEFL ב-TopPrep

קורל ממליצה על קורס TOEFL ב-TopPrep

מילי ממליץ על קורס TOEFL ב-TopPrep

לאחר קבלת ציון ה-GMAT הגבוה שלי, הרגשתי בטוח מאוד בעצמי ונרשמתי ל-TOEFL למועד הקרוב, בסה”כ שבועיים ימים עד למבחן… מסתבר שהייתי קצת זחוח כי ברגע שהתחלתי לתרגל את חלק הדיבור של המבחן – הבנתי שהמצב לא טוב… הרגשתי שאני צריך סיוע בלחזק את הביטחון העצמי שלי בדיבור ומהר!!! למזלי הרב, הגעתי לאורית ועל הפגישה הראשונה הבנתי שאני בידיים טובות. אורית איבחנה את הקשיים שלי במהירות וידעה להציע פתרונות יצירתיים שהתאימו לי בדיוק. מפגישה לפגישה הרגשתי שיפור עצום בטכניקה שלי וביכולת שלי לענות באופן אפקטיבי על השאלות שנשאלות, באופן ברור, בדקדוק נכון ובביטחון רב. מעבר ליכולות ההוראה הבלתי רגילות של אורית, היא יודעת ליצור אווירה נינוחה ומרגיעה במהלך השיעור ולתת טיפים להפחתת החרדה ולתרגול ה-state of mind בשעת מבחן – אלמנט חשוב מאוד להצלחה במבחן כגון ה-TOEFL וה-GMAT. בנוסף, התרשמתי מאוד מהבקיאות הרבה שהפגינה אורית בשינויים האחרונים של הבחינה, ידע שנאסף על ידי תחקור התלמידים שלמדו ל-TOEFL בTopPrep. בזכות המידע שאוספת אורית על הבחינה, הרגשתי שאני “מכיר” חצי מהשאלות בבחינה!

גל אברהמי, תלמיד TOEFL

בזכות אורית שבח קיבלתי 110 ב-TOEFL. למרות שהיה מדובר בזמן לימוד קצר מאוד עקב דד-ליינים לאוניברסיטאות בחו”ל, אורית ידעה היכן לדחוף כדי להשיג את המרב בזמן הזה. הרצון הטוב שלה, הגמישות בזמנים, והמחירים ההוגנים אפשרו לי להשקיע במאמץ מרוכז לקראת המבחן. אני שמח שאורית התעקשה איתי על לימוד אוצר המילים. למרות שכבר ידעתי את רוב המילים ברשימה, אותן מילים חדשות שלמדתי היו שוות לא מעט נקודות. כל ההערות שלה היו במקום, ותרמו להצלחתי. השירות האדיב של אורית ושל צוות TopPrep הפך את הלימוד לחוויה מהנה ומעניינת. ציון טוב ב-TOEFL זה כרטיס כניסה ללימודים בחו”ל, לא פחות חשוב משאר המבחנים והציונים. בינתיים התקבלתי לדוקטורט ב-UMASS במימון מלא. ממתין לתשובות נוספות!

בן בולמש, תלמיד TOEFL

אני סטודנטיות למשפטים ותקשורת. פתאום, ולא בצפוי נתבקשתי לגשת לבחינת ה TOEFL. הלו”ז העמוס וקוצר הזמן היוו עבורי מכשול והפך את הבחינה העתידה לבוא למאיימת. פניתי לאורית לקורס מזורז, שיכין אותי כמה שיותר לבחינה. איך שפניתי לאורית נתקלתי בגמישות יוצאת דופן, מאמץ עילאי ומקצועיות מדהימה. הנכונות להירתם יחד איתי למטרה, לא לוותר ברמה המקצועית ובדרישות ויחד עם זאת להבין את הלחץ והחשש. ההישג שלי בבחינה הוא ראיה לליווי הצמוד והמעולה של אורית ושל TOPPREP. אין ספק, שכשאתבקש להמליץ, אורית וTOPPREP יהיו ההמלצה החמה והחד משמעית להכנה לבחינת הטופל. בהזדמנות זו, אבקש להודות לך, אורית, מאד ומכל הלב! לא הייתי יכולה לעשות זאת בלעדיך!

שלי ברד, תלמידת TOEFL

נודע לי שאני צריכה לבצע את מבחן הטופל בהתראה קצרה מאוד. אורית נענתה מהר מאוד לפנייתי לפתוח את הקורס יחד עם עוד חברה. בתור סטודנטית למשפטים ותקשורת, לימוד למבחן לא היה פשוט עקב העומס הרב. אורית דאגה להקל ולהתחשב בדבר וכן, התאימה את שעות הקורס לבקשתינו. התרשמתי מרמת הידע של אורית. מהטכניקות החדשניות שפיתחה על מנת להקל על הלמידה ל-TOEFL. השיטות שפיתחה אורית במהלך השנים מקוריות מאוד לטעמי וכן, הפכו סוגיות קשות לקליטות ופשוטות. אורית דאגה לזהות בעיות פרטניות בלמידה וכן לכוון אותנו להשתפר בזמן מועט מאוד. רמת ההקשבה וזיהוי הבעיות של אורית גבוהות מאוד, שכן הרגשתי שהצלחתי להשתפר מהר מאוד בעזרת הכוונה נכונה. לדוגמא, בדיקת החיבורים נעשית בצורה קפדנית ממוקדת בעזרתה ניתן להשתפר בקלות. אמליץ לכל אחד שמעוניין לגשת למבחן הטופל להיעזר באורית, עקב נכונות לעזור, היחס האישי והידע הרב. כל מה שצריך על מנת להגיע לציון טוב נמצא בקורס TOEFL של topenglish.

עדי ניסים, תלמידת TOEFL

אנחנו שמחות להמליץ על אורית מ-TOPPREP, הקורס היה לנו מאוד בונה וללא ספק עזר לנו במבחן ה-TOEFL שיטות הלימוד ומערכי השיעור מצויינים ומותאמים למבחני ה-TOEFL המתעדכנים. מעבר לתכני הקורס, המסגרת של השיעורים יחד עם המטלות ושיעורי הבית הכריחו אותנו להשקיע ולהוציא מעצמנו את המיטב. כך חווית הלימוד הועצמה והצלחנו להגיע לציון שרצינו. אנחנו ממליצות בחום.

דנה ומוריה, תלמידות TOEFL

הגעתי לקורס TOEFL של TOPPREP אחרי סקר שוק נרחב. התברר שהם הטובים ביותר הן במחיר והן באיכות המוצר. המורה היתה מקצועית והיחס היה אדיב ולבבי מעל ומעבר. נהניתי מאוד מהלימודים שהיו מעניינים ויסודיים ולמדתי בחודש וחצי אנגלית כמו שלא למדתי בעשר שנים. ההשקעה הרבה בבניית תכני הקורס מורגשת בכל שלב, והחומר הנלמד מועבר בצורה הדרגתית תוך אימון ותרגול בלתי פוסקים והענקת בטחון ואמונה לתלמידים ביכולתם. ממליצה בחום!
מי שרוצה לשאול שאלות מוזמן לפנות אלי: bubulinaliat@gmail.com

ליאת גור, תלמידת TOEFL

אורית שבח לימדה אותי לקראת מבחן TOEFL. הגעתי מבולבל ובלחץ של זמן עד למועד הבחינה ואורית בחנה את רמתי ויעצה לגבי צורת הלימוד. כבר בשלב ההמלצות הבנתי שמדובר בבן אדם אמין, ישר וכנה. קשה למצוא אנשי מקצוע כאלה שכל מה שהם רוצים זה שללקוח שלהם יהיה הכי טוב. בשלושה שיעורים בלבד קיבלתי “חליפה תפורה למידותי” בדיוק רב. חיזקתי בעזרתה את התחומים שהייתי חלש בהם. התמקצעתי – אורית לא מתפשרת ויורדת לפרטים הכי קטנים. והכי חשוב, עלה לי הבטחון באנגלית שלי גם למבחן וגם לחיים, כי בנוסף למקצוענות אין קץ אורית ידעה להסתכל לי בעיניים ולהגיד את הדבר הנכון גם כשחשתי שמצבי לא כל כך טוב. אורית היא מורה נדירה משום שהיא אדם טוב המצליח לשלב אווירת לימודים נעימה, מקצוענות וירידה לפרטים, מיקוד, סדר ואינטיליגנציה רגשית גבוהה. בזכותה קיבלתי את הציון 110 ב- TOEFL!
אשמח לספק פרטים נוספים – alex.polishchuk@gmail.com

אלכס, תלמיד TOEFL

אורית שבח היקרה, עתה, כאשר אני כבר לומדת, אני מבקשת לקחת כמה דקות ולהודות לך על חווית לימוד האנגלית שנתת לי דרך הלימוד למבחן הטופל. לא רק שתודות לך השגתי ציון טוב במבחן, דבר שאיפשר את קבלתי ללימודי התואר השני בארה”ב, אלא אני מוצאת את עצמי משתמשת בטכניקות ובתובנות שהקנית לי לצורך קריאת הטקסטים הרבים שאני נדרשת לקרוא, ולצורך הכתיבה האקדמית. היית לי מורה נפלאה. לא עמד לרשותנו הרבה זמן, ובתוך מסגרת הזמן הנתונה, בשקט, בריכוז, עם המון ידע ונסיון, וניהול זמן נכון, הצלחת לשפר את הבנת השפה האנגלית והשימוש בה בצורה מרשימה. המבחן היה לי קשה, אבל הגעתי מוכנה, הן בגלל הטכניקה שלמדתי ותרגלתי, והן בגלל השיקוף של החולשות והחוזקות שלי שעשית תוך כדי למידה. יותר מהכל תרמה לי עצתך ערב הבחינה פשוט להרגע….. המון תודות, וישר כוח,

רונית סגלמן

כשחיפשתי קורס TOEFL, חיפשתי מקום שמתחשב בי, בשעות לימוד נוחות מאוד, בקבוצות קטנות מאוד ועם החומרים הכי מקצועיים ואקטואלים. קיבלתי בדיוק מה שרציתי ועוד עם הכוונה ומיקוד לשיטות הכי יעילות ללמידה והכי מתאימות לפתרון מבחן ה-TOEFL. “טופ-פרפ” מתאימים בדיוק למי שצריך לשלב את המבחן בלחץ הרגיל של היום-יום ולמי שרוצה להתמקד בעיקר

רון טל, תלמיד TOEFL

אורית שלום, אני כותב לך בימים אלו מאן ארבור לקראת הלימודים ב Law School in the University Of Michigan. כפי שכמובן רבים יודעים מבחן הTOEFL הוא חובה לצורך לימודים בחו״ל למי שאינו בוגר בית ספר אשר השפה בו הינה אנגלית. בהזדמנות זו רציתי לומר לך תודה על ההשקעה הרבה והאמון אשר הענקת לקראת מבחן ה- TOEFL. במבט לאחור אני יכול לומר כי טכניקת הלימוד של TopPRep, החומרים והסבלנות הובילו אותי להצלחה ואפשרו לי לצלוח את מבחן ה TOEFL בהצלחה. כאמור, לאור כך מתאפשר לי כיום ללמוד באחד מבתי הספר למשפטים הטובים בעולם בתוכנית המיסוי הבינלאומי. כפי שאת יודעת אלייך הגעתי לאחר שעברתי בבית ספר מתחרה, כבר בשיעור הראשון הבנתי עד כמה TopPrep שונים מכל בתי הספר המתחרים וכדי לשמר זאת אציין כי מערכי השיעור היו ברורים וייחודים ל TopPrep (להבדיל מהמתחרים), אוצר המילים שפגע בול בקטעי הקריאה, טכניקות לפיתרון שאלות בזמן קצר (זמן הוא מילת המפתח במבחן) ,שבלונות הכתיבה,שיעורים ספציפיים לנקודות המועדות לכשל במבחן, ההקפדה על שיעורי הבית (אפילו שידעת כי אני עובד), הליווי האישי יד ביד בכל זמן כאשר תרגיל אינו מובן וכמובן אחרון אבל חשוב ביותר ההכנה המנטלית ליום המבחן. מכתב התודה לעיל הוא המעט שאפשר לבטא במילים להוקרה ולתודה לה הינם זכאים. מקווה שתמשיכו לאפשר לעוד רבים כמוני לעבור בכבוד את מבחן ה TOEFL ובכך לייצג את מדינת ישראל בכבוד בעולם. ממליץ בחום על קורס TOEFL של TopPrep.

גיל סביר, עו״ד, תלמיד TOEFL

לאחר ברור קצר לגבי קורס טופל, TOPPREP נשמעו לי רציניים ויחד עם זאת הציעו מחירים הוגנים. הגעתי לאורית לפגישת איבחון וההערכה שלאחריה החלטתי להצטרך לקורס. הוצאתי ציון גבוה בהרבה ממה שהייתי צריכה. הקורס עזר לי מאוד בחלק של כתיבת החיבור ובקריאה. ממליצה בחום!

רויטל סקורניק, תלמידת TOEFL, וטרינרית

הגעתי לאורית לאחר שלא קיבלתי ציון מספיק במבחן TOEFL הראשון שעשיתי, מספר ימים לפני המבחן השני וכשבועיים לפני הגשת המועמדות שלי ללימודים בארה”ב (הנדרשת לכלול גם את הציון הנ”ל). תוך פרק הזמן הקצר ביותר שעמד לרשותי והאמצעים המוגבלים, הצליחה אורית, בעבודה ממוקדת ויעילה, לאתר ולשפר את נקודות החולשה שלי כך שהצלחתי במבחן הנוסף וקיבלתי את הציון (הגבוה מאד) אליו כיונתי. התרשמתי מאד מהרמה המקצועית הגבוהה ומרמת השירותיות של אורית. גם בזמן הלמידה העצמית שלי בבית, זכיתי לתמיכה מקצועית ולזמינות מלאה של אורית בכל שלב. אני מעריכה מאד וממליצה בחום.

טליה רגב, תלמידת TOEFL

הגעתי לקורס ה GMAT המילולי ב-TopPrep לאורית אחרי קורס GMAT בבית ספר מוכר אחר, ולאחר אכזבה קשה מרמת הקורס ומציון שלא הייתי מרוצה ממנו. לאחר ההצלחה במבחן ה-GMAT, כשלמדתי ל- TOEFL, היה לי אך טבעי להמשיך לקורס TOEFL ב- TopPrep אצל אורית, וגם הפעם התוצאה הייתה מצוינת (114). מעבר לפן המקצועי, אורית עצמה היא מדהימה ונעימה והשיעורים עצמם הם תענוג. מרגישים שבאמת היה לה אכפת ממני ומההצלחה שלי והתרגשה עבורי לא פחות ממני 🙂 לסיכום, אני ממליצה בחום רב על אורית ומודה על כל ההשקעה, המאמצים, החום והאכפתיות.

שירלי מ, תלמידת TOEFL

אל אורית הגעתי לאחר שניגשתי למבחן TOEFL אליו למדתי לבד, בו קיבלתי ציון הנמוך מהמינימום אותו הייתי צריך. מכיוון שאת הניקוד = הנמוך קיבלתי בחלקים של הכתיבה והדיבור, השיעורים שלי עם אורית התמקדו בחלקים אלה, כאשר בנוסף כתבתי מספר חיבורים בבית אותם אורית בדקה ותיקנה.
הציון שקיבלתי במבחן השני, לאחר הלימוד עם אורית, היה מעבר לכל הציפיות שלי … בחלק של הדיבור קיבלתי 28 לעומת 23 במבחן הראשון, ובחלק של הכתיבה קיבלתי 27 לעומת 22 במבחן הראשון. הדבר שהכי אהבתי אצל אורית הוא היחס האישי והרצון שלה להבין בדיוק את הבעיות של התלמיד ולנסות לפתור אותם. לי היא נתנה מספר דגשים מאוד חשובים בדיבור, שהם הרבה מעבר למערך השיעור הרגיל. גם בחיבורים המתוקנים שקיבלתי מאורית היו מספר דגשים אשר יישמתי בקלות ושיפרו את הכתיבה שלי משמעותית. מומלץ בחום ובהצלחה…

חמי, תלמיד TOEFL

אורית שבח הדריכה אותי בלימוד לחלק המילולי במבחן ה-GMAT ומבחן ה-TOEFL. אורית מלמדת בצורה מאוד מובנית, מסודרת ויסודית. זה כמעט בלתי אפשרי שלא להבין את החומר הנלמד אחרי כמה שעות לימוד עם אורית. מה שאהבתי אצלה זה הדרך שבה היא כתבה על הלוח את כל הכללים הנדרשים לפתרון נכון ומסודר של השאלות, כך שבסוף הקורס היה לי מדריך כתוב אישי לפתרון כל בעיה שנתקלתי בה בבחינה. הדרך לפצח נכון שאלות בחלק המילולי עוברת דרך הקפדה על סדר עבודה מסוים ורשימה מנטלית של עקרונות וכללים שצריך לפעול לפיהם. אורית הצטיינה בהדגשת החשיבות של עבודה בסדר מוכתב מראש כדרך האולטימטיבית לפיצוח נכון של השאלות. במבחן עצמו מצאתי עצמי פעמים רבות נזכר בכללים שאורית חרטה בראשי פעמים רבות במהלך חודשי הקורס. אני בטוח שהשיטה שאורית יישמה בלימוד בקורס היוותה גורם מכריע בציון הגבוה שקיבלתי בחלק המילולי במבחן ה-GMAT שהוא 47 ובמבחן ה-TOEFL, שהוא 119. בנוסף, ניכר היה שאורית מגלה הרבה עניין בדקדוק ותחביר באנגלית מעבר לנדרש בקורס ותמיד היתה לה תשובה לכל שאלה שנשאלה, גם אם הייתה מעבר לחומר הנדרש למבחן. מקצועיותה ושליטתה ברזי האנגלית ברמה הגבוהה ביותר הנדרשת ב-GMAT השרתה עלי בטחון שאני בידיים טובות ומקצועיות, וכל עוד אעקוב בקפדנות על דרך העבודה המסודרת שהוכתבה לי על ידי אורית מדי שבוע לא אתקל בשום בעיה שלא אוכל לפתור במבחן, וכך אכן היה. שיטת הלימוד של אורית היא ללא ספק foolproof. על כן אני ממליץ על TopPrep בחום לכל מי שמעוניין בהכנה מקצועית, קפדנית ומובנית לחלק המילולי של מבחן ה-GMAT ולמבחן TOEFL.
אשמח לספק פרטים נוספים לכל דורש: meden@chicagobooth.edu

מתן עדן, The University of Chicago, Class of 2011

רציתי להגיד תודה רבה על העזרה בהתכוננות למבחן! קיבלתי 107! ציון שאני מאוד מאוד מרוצה ממנו! תודה על ההשקעה וההכוונה הנכונה ותודה גם לצביקה על העזרה הטכנולוגית 🙂 ממליצה מאוד, יחס נעים וחם ותוכנית לימוד שמותאמת בדיוק לפי מה שהייתי צריכה ללמוד ולדעת. הלימודים היו ממוקדים ואפקטיביים ועזרו לי לשפר ולחדד את החשיבה שלי ובכך את התשובות שלי במבחן. למרות שלמדתי רק 6 שעות בטופרפ, אין לי ספק שהלימודים מאוד תרמו להצלחה שלי במבחן. אמליץ עליכם בכל הזדמנות!

ספיר הדס, קיבלה 107 במבחן TOEFL

נעזרתי באורית בשני שיעורים על מנת לחזק את הדיבור לקראת הטופל. בפועל קיבלתי הרבה יותר טיפים, שגם אחרי ה – gmat היו שימושיים ועזרו בקריאה וכתיבה. למעשה, כל המילים שניתנו על ידי אורית היו מלים שפגשתי בסימולציה או במבחן עצמו. בסופו של דבר אני ממליץ לכל מי שאין יותר מידי זמן ורוצה לסיים עם המבחן בצורה המהירה ביותר – המיקוד שאורית נותנת מאפשר לחסוך זמן והתוצאה שהיא חוזה די קרובה למה שתקבלו.

שמעון אלקבץ, קיבל 110 במבחן TOEFL

בתור מישהי שהשליטה שלה בשפה האנגלית היא גבוהה למדי, שובצתי באופן טבעי במרתון ההכנה למבחן ה-TOEFL של טופרפ. המרתון היה ממוקד ומקצועי – אורית הסבירה בצורה מצוינת את מבנה המבחן והסבירה לנו איך כדאי להתכונן וללמוד למבחן. ברגע שהבנתי את הדרישות ואת המכשולים שעומדים בפני מי שניגש למבחן היה לי ברור איך ללמוד אליו ואיך לגשת אל המבחן. בבוקר המבחן הגעתי רגועה ומרוכזת. שיננתי את השבלונות שאורית נתנה לנו לחלק הכתיבה במבחן, ידעתי מה מצופה ממני והייתי מוכנה לכל אתגר בזכות הצוות הנפלא והמקצועי בטופרפ ידעתי אילו נקודות עלי לחזק בשביל המבחן ואני חושבת שהציון הגבוה שקיבלתי (109) הוא בראש ובראשונה בזכותם! תודה לאורית, צביקה, וכל הצוות המצוין ב TopPrep, הלוואי שכל מכוני ההכנה למבחן היו מציעים הכנה מעולה כמו שלכם.

מיכל אייזן, קיבלה 109 במבחן, תלמידת מרתון TOEFL

הי אורית, רציתי להגיד לך המון תודה על העזרה האדירה שלך בייחוד במבחן ה-GMAT וגם ב-TOEFL. השורה התחתונה היא שהרבה בזכות היכולות שלך אני הצלחתי להגשים את החלום שלי ואני היום סטודנט ב- INSEAD. אני לא אשכח שכשהתחלתי ללמוד איתך עמדתי על 18 במילולי ב-GMAT. אני זוכר שזה הלחיץ אותי אבל את ידעת להרגיע אותי מהר הן על ידי נתונים על אחוזי שיפור של אנשים ובעיקר בעזרת הדרך המאוד מיוחדת שלך ללמד נושא כ”כ רחב. יש לך מספר תכונות שבעיני הופכות אותך למדריכה מעולה: קודם כל, היכולת להתמקד בעיקר, אחר כך היכולת להעביר את החומר בצורה כיפית ומעניינת, ולבסוף זה היכולת להבין את האנשים מולך. תמיד ידעת להבין מהר מה בדיוק אנחנו לא מבינים וידעת למצוא מיד דוגמא מעולה כדי שנבין יותר טוב. בתור אדם עם ניסיון בהדרכה ולימוד, אני בכנות רוצה להגיד לך ששלושת התכונות האלה הן בעיני החשובות ביותר אצל מדריך והשילוב של שלושתן בבן אדם אחד הוא נדיר. גם בבדיקת החיבורים הפגנת ניסיון ומקצועיות. ידעת כמה להעמיק בכל נושא שאני מעלה, איזה דוגמאות לבחור ובעיקר איזה שגיאות קריטיות ואיזה לא. כל הנקודות האלה חזרו על עצמן לאורך הדרך והיו מעולות. בנוסף על כך, סדנת ה- TOEFL שהעברת עזרה מאוד להבין איך נראה המבחן המשונה הזה ואיך להתכונן אליו כמו שצריך. לסיכום – אורית, אני שוב רוצה להודות לך על כל העזרה וההשקעה. הקלת הרבה על החוויה! שיהיה לכולם בהצלחה.

עופר פמיליאר, INSEAD, July 2011

את אורית פגשתי כחודש לפני המבחן, לא האמנתי שבזמן ב”כ קצר אצליח להשיג את התוצאה המבוקשת ללימודים בארה”ב. לאחר פגישה אחת, אורית התאימה לי לו”ז צפוף המותאם לצרכי האישיים, ובאופטימיות אמרה שאצליח לעמוד בדרישות. עם המון איכפתיות, מקצועיות ותמיכה, תוך זמן קצר הצלחתי להעלות את הציון לרמה הנדרשת באוניבסיטאות. למבחן ה-TOEFL ניגשתי בבטחון מלא, ובידיעה כי בעזרת הידע וטכניקות הלימוד אותן רכשתי אצל אורית אצליח להוציא ציון גבוה מספיק- וכך באמת היה. ממליצה מכל הלב על אורית ועל קורס TOEFL עם אורית.

רעות רבהון, תלמידת TOEFL

קורס ההכנה ל-TOEFL שעברתי בבית הספר טופפרפ, הוא יותר מקורס TOEFL רגיל בו לומדים רק “לעבור את המבחן”. אורית מנהלת בית הספר ומעבירת הקורס, היא מורה מדהימה. דרך הלימוד שלה ייחודית ומקצועית. למרות שהקורס מתנהל בקבוצה, הרגשתי שאורית שמה לב לכל הפרטים הקטנים ולא נותנת לי למעוד, ממש כמו בשיעור פרטי. היחס האישי והמקצוענות של אורית הם נדירים והופכים את חווית הלימוד המפרכת של לימודי הטופל מבלתי אפשרית למהנה ומאתגרת. אז תודה רבה על קורס TOEFL נהדר!

לני דינר דותן, תלמידת TOEFL

כדי להתקבל ללימודים בארה”ב, הייתי צריכה לעבור מבחן TOEFL. נותרו 4 חודשים עד הגשת המועמדות, ורמת האנגלית שלי הייתה נמוכה. התקשיתי בדקדוק, בהבנת הנקרא ובכתיבת החיבורים בנושאים מוגדרים. הגעתי ל-TopPrep עם המון חששות, אחרי שיעורי ניסיון ב-2 מקומות נוספים. כבר בשיעור הראשון הבנתי שזה מה שאני צריכה. אורית בנתה לי תוכנית מסודרת ואינטנסיבית שטיפלה בבעיות הייחודיות שלי, ציידה אותי בהמון טיפים חיוניים, והעלתה לי את רמת האנגלית שלי בצורה מדהימה. במבחן TOEFL השגתי ציון מעל דרישות המינימום של המקומות אליהם רציתי להתקבל. המון תודה לאורית. ממליצה בחום על קורס TOEFL של TopPrep

קטי חלפין, תלמידת TOEFL
באתי לקורס TOEFL כדי לקבל ידע, ביטחון ומיומנויות למידה.
דניאל מורה מצויין מכל הבחינות.
בעל רצינות, התמדה ונכונות.
תמיד היה כיף לבוא ולדעת שהשיעור יהיה עם דניאל.
אף פעם לא הלכתי בתחושה של החמצה ובלי ידע מספק.
קיבלתי מה שבשבילו הגעתי ואני אמליץ לחברי על המקום ועל המורים.
עידן קרני, תלמיד TOEFL

אחד המורים הכי סבלניים, ואופטימיים שפגשתי!
בהתחלה באתי עם חששות, אך בזכותו הצלחתי להעלים אותן
רואים את ההקשבה והרצון להצלחה אצלו.
אין ספק שהוא אוהב את מה שהוא עושה!

אמילי בתייב, תלמידת TOEFL

דניאל לימד אותי לבחינת הטופל. מעבר לעובדה שהוא מורה מעולה ששם לב לפרטים הקטנים, הוא גם אכפתי מאוד ומחויב להצלחה של התלמידים. הוא מעניק מזמנו הפרטי כדי לשפר ולעזור וגם מחזק ומעודד ומאמין בתלמידיו.

נירית יונתן, תלמידת TOEFL