אחד האתגרים הגדולים ביותר בעבודה מול גורמים דוברי אנגלית הוא הדיבור. גם אנשים בעלי רמה גבוהה באנגלית מתקשים לפעמים בדיבור שוטף ומדויק בנושאים הקשורים לעבודה ובהקשרים מקצועיים, במיוחד אם הם נדרשים לעשות זאת רק מדי פעם ולא באופן יומיומי.

כדי לצבור ביטחון בדיבור באנגלית עם ומול אנשים אחרים במסגרת העבודה, לא מספיק ללמוד לבד או עם מורה. חשוב מאוד לדמות סיטואציות הקרובות ככל האפשר למצבים מהחיים האמיתיים, שבהם השיח באנגלית הוא חלק מדיון או ישיבה.

בדיוק לשם כך הקמנו את מועדון הדיבור העסקי של TopEnglish – עשרה מפגשי תרגול דיבור בזום, בקבוצות קטנות (עד חמישה אנשים) בהנחיית מורה מקצועי לאנגלית עסקית.

במפגשים אלה תזכו להתנסות בדיבור על שלל נושאים רלוונטיים ומעניינים, עם אנשים שונים ומגוונים, ברמת אנגלית אחידה פחות או יותר, ולקבל משוב אישי מפורט מידי מורה מקצועי לאנגלית עסקית. בנוסף, המורה יתייחס לטעויות ולנושאים דקדוקיים שיעלו מהשיחות ובמקרה הצורך יפנה את המשתתפים לתרגול נוסף באתר שלנו.

מפגשי מועדון דיבור מומלצים הן למי שעדיין לא רגיל לדבר באנגלית בהקשרים עסקיים והן למי שכן רגיל אבל צריך לחזק את הביטחון או פשוט זקוק להזדמנות לתרגל בקביעות את האנגלית העסקית המדוברת שלו כדי לא להחליד.

למי שמעוניינים לשלב את המפגשים הקבוצתיים עם חבילה של 10 שיעורים פרטיים, אחד-על-אחד, עם מורה פרטי, קיימת גם חבילת הפרימיום שלנו אשר נותנת מענה כולל ומקיף יותר לצרכי הלומדים.

יתרונות מועדון הדיבור באנגלית עסקית של TopEnglish

> הנחייה של מורה מקצועי לאנגלית עסקית, דובר אנגלית שפת אם, בעל ניסיון מעשי רב בעולם העסקים וניסיון של למעלה מעשור בתור מורה לאנגלית עסקית לעובדים משלל תחומים.
> הזדמנות נדירה לתרגל דיבור באנגלית בהקשרים מקצועיים בתנאים הדומים לתנאים האמיתיים אך בסביבה ידידותית ותומכת ובלי לחץ
> קבוצה קטנה (עד 5 אנשים), המכילה אנשים ממגוון רחב של תפקידים ותחומים אבל בעלי רמת אנגלית פחות או יותר אחידה ומטרות למידה דומות
> לימוד וחיזוק נושאים דקדוקיים, באופן ממוקד ורלוונטי, תוך מתן כלים והפנייה לתרגול נוסף במקרה הצורך

מיקום מועדון הדיבור

מועדון הדיבור מתקיים בזום.

למה כדאי ללמוד אנגלית מדוברת

רוצה להירשם? ליצירת קשר לגבי מועדון הדיבור באנגלית עסקית של TopEnglish יש ללחוץ כאן