קורס IELTS של TopPrep בהתאמה אישית – שיעורים פרטיים או בקבוצות קטנות

מבחן IELTS הוא מבחן הבודק את רמת האנגלית של מי שמתכוונים ללמוד, לעבוד או לחיות בארצות דוברות אנגלית כגון אנגליה, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד ועוד.

רמת המבחן נחשבת גבוהה למדי, והוא מאתגר מאוד גם לנבחנים שהשלימו בהצלחה 5 יחידות לימוד באנגלית ואפילו לבעלי תואר ראשון, שהגיעו לרמת פטור באנגלית.

קורס IELTS נועד להעניק לתלמידים את כלל הכלים שיאפשרו להם לשלוט היטב וכראוי בכל המדדים שאותם בודק המבחן.

מהן התועלות של קורס IELTS

TopPrep, המתמחים בפיתוח קורסים מגוונים והכנות למבחני אנגלית פיתחו קורס ייעודי בעל תועלות מרובות.

קורס IELTS של TopPrep ישפר באופן ניכר את יכולותיכם בכל התחומים שאותם בודק המבחן: הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, דיבור וכתיבה, זאת על-ידי חיזוק הבסיס הנוכחי שלכם באנגלית.

חיזוק היכולות שתקבלו במסגרת קורס IELTS שלנו כולל:

דקדוק – חיזוק ושיפור הידע בדקדוק לטובת פרקי הכתיבה והדיבור.

אוצר מילים – שיפור והעמקת אוצר המילים החשובות ביותר לבחינה.

טכניקות פתרון – העמקת ההיכרות שלכם עם הבחינה ולימוד טכניקות ספציפיות לפתרון השאלות השונות בכל ארבעת חלקיה.

תרגול מגבלת זמן – כלומר, קורס IELTS יספק לכם אסטרטגיות להתמודדות עם מגבלות הזמן של בחינת ה-IELTS ויאפשר לכם לענות על כל השאלות במסגרת הזמן הנתון.

כך אפשר להבטיח תוצאות למשתתפי הקורס

הניסיון מלמד שיש הבדל גדול בין למידה ותרגול בקבוצות גדולות לעומת הלימוד בקבוצות קטנות. הפתרון שלנו: הלמידה בקורס נעשית בפורום אינטימי של כשבעה משתתפים, מה שמאפשר מתן יחס אישי ומשובים מדויקים. המשמעות ברורה – גם אתם וגם אנחנו יכולים לזהות את המקומות הספציפיים שבהם אתם זקוקים לשיפור. בנוסף, הלימוד במסגרת פרטית או בקבוצה קטנה מבטיח שתקבלו הזדמנויות רבות לתרגל את הדיבור שלכם במהלך הקורס.

בונוס מיוחד – מועדון דיבור שנותן המון

לצד מאפיינים מקובלים של קורס הכנה לבחינה, פתחנו מועדון ייחודי שמאפשר לקחת את רמת האנגלית שלכם ואת הביטחון שלכם בכושר הביטוי כמה רמות גבוה יותר. למשתתפי קורס IELTS, הקורס מקנה לכם אפשרות לתרגול נוסף ובלתי מוגבל של הדיבור במסגרת מועדון הדיבור של TopPrep בעלות סמלית ביותר למפגש. כמו כן, מקבלים בדיקת חיבורים על-ידי בודקת חיבורים מוסמכת דוברת אנגלית שפת אם ובעלת רקע בעריכה לשונית. שני השירותים האלה ממשיכים להיות זמינים למשתתפי הקורס עד שנה לאחר תום הקורס!

קצת על המרצים שעומדים לרשותכם

יש לא מעט מורים לאנגלית בארץ, אבל אצלנו בוחרים את המרצים בפינצטה. לא כל מי שמגיע מארץ דוברת אנגלית יכול להעניק לתלמידים ולסטודנטים את הכלים המתאימים. מרצי הקורס שעומדים לרשותכם הם בעלי תואר שני בבלשנות ובספרות אנגלית וניסיון רב-שנים בהכנה לבחינות אקדמיות באנגלית ומאמינים בפוטנציאל של כל אחד ואחת להצלחה.

אווירה מעצימה וחברתית גם יחד

נכון, אף אחד לא מגיע אל קורס IELTS מתוך התענוג שבדבר, אבל אנחנו עושים את המקסימום כדי שתפיקו לא רק תועלת אלא גם הנאה. הקורסים שלנו מתקיימים באווירה מקצועית וחברתית כאחד ומתעדכנים בקביעות, כדי להביא לכם את החומרים הכי איכותיים והכי אפקטיביים.

אנו מקפידים לספק לכם, משתתפי הקורסים, חומרי עזר ולמידה שייקחו אתכם בדיוק אל המקום שאותו אתם רוצים. שיפור עצום באנגלית, שגם מעביר אתכם את הבחינה וגם נשאר אתכם אחר כך, ומאפשר לכם להרגיש ביטחון, בשיחה, בכתיבה, בהתבטאות בעבודה, בלימודים, בסביבת המגורים וכן הלאה.

חומרי הקורס כוללים שני ספרי קורס מהחברות המובילות בעולם להכנה לבחינת IELTS, חוברת כיתה מקורית, מצגות מובנות ועשירות, מערכת לימוד מקוונת ועוד שפע מקורות להסברים, תרגולים, לימוד אוצר מילים, עזרי לימוד וחומרי העשרה.

קורסי IELTS הקבוצתיים והפרטיים של TopPrep מתאימים הן לנבחני הגרסה האקדמית של המבחן (IELTS Academic) והן לנבחני הגרסה הכללית (IELTS General Training).

מאות מתלמידינו כבר התקבלו למוסדות הלימוד ולמקומות העבודה שרצו בכל רחבי העולם. הצטרפו אליהם!

הכנה לקורס IELTS
הכנה לקורס IELTS
הכנה לקורס IELTS
הכנה לקורס IELTS
הכנה לקורס IELTS
הכנה לקורס IELTS

סוגי הקורסים

תוכן הקורס

  • טכניקות – לימוד טכניקות אפקטיביות להתמודדות עם ארבעת פרקי מבחן ה- IELTS
  • חיזוק הדקדוק – חיזוק יסודות השפה, הנבדקים בכל פרקי הבחינה
  • אוצר מילים – העשרת אוצר המילים האקדמי ולימוד אוצר מילים חיוני למבחן
  • מערכת למידה – הלמידה בבית נעשית באמצעות מערכת E-Learning שמכילה הסברים, סיכומי שיעורים, תרגולים רבים ומגוונים, משחקים, קבצי שמע ועוד.
  • ספרים – הספרים שבהם נעשה שימוש בקורס הם שני ספרי תרגול איכותיים, הכוללים גם קבצי שמע, מבית היוצר של החברות המובילות בעולם לחומרי הכנה ל-IELTS.
  • חוברת כיתה – נוסף לספרי הלימוד נעשה בשיעורים שימוש בחוברת כיתה אינטראקטיבית שנכתבה במיוחד לקורס זה.
  • תרגול – הקורס מכיל תרגול רב במהלך השיעורים, להטמעה מקסימלית של הטכניקות הנלמדות.
  • חלוקת זמנים – הקורס כולל התייחסות רבה לאספקט של חלוקת הזמנים הנכונה והנבונה במבחן