אחת מנקודות התורפה של ישראלים רבים המנסים להצליח בעולם העסקים הבינלאומי הוא רמת האנגלית שלהם. גם בוגרי חמש יחידות לימוד וכאלה שסיימו בהצלחה את לימודי האנגלית באוניברסיטה מתקשים לתקשר באנגלית ברמה טובה מספיק כדי לשדר מקצועיות וביטחון עצמי.

כדי להצליח להגיע לשיפור משמעותי ברמת האנגלית העסקית, כל תלמיד ותלמידה צריכים לדעת בדיוק אילו נושאים באנגלית זקוקים אצלם לחיזוק, להכיר את אוצר המילים הרלוונטי לתחום עיסוקם ולשלוט במוסכמות הלשוניות והתרבותיות של עולם האנגלית העסקית. לשם כך, הם זקוקים לתשומת לב אישית וממוקדת שלא ניתן לקבל בקורסים קבוצתיים.

אולם לאנשים שצריכים לחזק את הביטחון והשטף שלהם בדיבור באנגלית מול גורמים שונים לרוב לא מספיקים שיעורים פרטיים.

בשיעורים הפרטיים אנחנו מתרגלים למורה ולומדים להרגיש איתו בנוח. כמו כן, אלה סיטואציות שהן בהכרח אחד-על-אחד, ובחיים האמיתיים אנחנו לפעמים נדרשים לדבר מול כמה אנשים.

אולם לאנשים שצריכים לחזק את הביטחון והשטף שלהם בדיבור באנגלית מול גורמים שונים לרוב לא מספיקים שיעורים פרטיים. בשיעורים הפרטיים אנחנו מתרגלים למורה ולומדים להרגיש איתו בנוח. כמו כן, אלה סיטואציות שהן בהכרח אחד-על-אחד, ובחיים האמיתיים אנחנו לפעמים נדרשים לדבר מול כמה אנשים.

כדי לענות על הצרכים השונים הללו יצרנו את חבילת הפרימיום שלנו – שילוב בין שיעורים פרטיים למועדון דיבור באנגלית עסקית. חבילה זו מציעה לכם 10 שיעורים פרטיים מותאמים אישית + 10 מפגשים קבוצתיים המוקדשים אך ורק לשיחה באנגלית בהקשרים מקצועיים.

במועדון הדיבור תוכלו ליישם את העקרונות שלמדתם במסגרת השיעורים הפרטיים ולצבור ביטחון בשיחה באנגלית, בסביבה תומכת, מכילה ונעימה, בהנחיה מקצועית, שתעזור לכם להפיק את המקסימום מהחוויה.

תכני שיעורים פרטיים באנגלית עסקית ב-TopEnglish

מאחר שאלה שיעורים פרטניים, תוכנם מותאם אישית תוך התחשבות ברצון ובצרכים של התלמידים ובחוות הדעת של המורה על רמתם ותחומי השיפור הדרושים. בין הנושאים שבהם נוגעים בשיעורים הפרטיים ניתן למצוא את הדברים הבאים:

> כתיבת מיילים בהקשר עסקי
> אוצר מילים וביטויים באנגלית עסקית
> כתיבה של נאומים באנגלית
> אימון לקראת הופעות בתקשורת
> כתיבת מצגות עסקיות באנגלית
> כתיבה שיווקית
> תרגול השתתפות בדיונים על נושאים עסקיים

מועדון הדיבור

מועדון הדיבור כולל סדרה של מפגשי זום המוקדשים לתרגול דיבור באנגלית בהקשרים עסקיים, בקבוצות קטנות (עד חמישה אנשים) ובהנחיית מורה מקצועי לאנגלית עסקית.

הנושאים במפגשים אלה רבים ומגוונים ובעלי רלוונטיות גבוהה לתחומי העיסוק של המשתתפים. המשתתפים עצמם מגיעים מתחומי עיסוק שונים אך רמתם באנגלית פחות או יותר אחידה.

ההשתתפות במועדון הדיבור מאפשרת למשתתפים לתרגל את הידע התיאורטי שרכשו, לצבור ביטחון בדיבור באנגלית מול אנשים ולקבל משוב אישי מפורט על הנקודות שדורשות עדיין לשיפור.

מפגשי מועדון הדיבור מומלצים גם לאנשים שאינם רגילים לדבר באנגלית בהקשרים עסקיים וגם לאלה שכן רגילים לכך אבל זקוקים למסגרת מתאימה לתרגול קבוע.

The importance of knowing verbal English

יתרונות חבילת הפרימיום ב-TopEnglish

> מורה מקצועי לאנגלית עסקית, דובר אנגלית שפת אם, בעל ניסיון מעשי רב בעולם העסקי וניסיון של למעלה מעשור בהוראת אנגלית עסקית לעובדים משלל תחומים
> למידה מותאמת אישית, שלוקחת בחשבון את רמת האנגלית, את תחום העיסוק המדויק, את הזמינות ואת הצרכים הייחודיים שלך
> הזדמנות לתרגל את הדיבור באנגלית עסקית בתנאים המדמים תנאים אמיתיים
> לימוד באווירה נעימה ואינטימית
> חיזוק יסודות האנגלית באופן ממוקד ורלוונטי, תוך מתן כלים ומקורות לתרגול

מורה לאנגלית עסקית

כל השיעורים הפרטיים ומועדון הדיבור מועברים על-ידי אוון גורדון, מורה מקצועי ותיק לאנגלית עסקית, דובר אנגלית שפת אם, בעל ניסיון עסקי רב (מנכ”ל לשעבר ומייסד של מספר חברות) ותואר ראשון במסחר, המתמצא היטב בשלל תחומים מעולם העסקים, כגון שיווק, מכירות, שירות לקוחות, משאבי אנוש, כספים ועוד.

מיקום הקורס

הן השיעורים הפרטיים והן מועדון הדיבור מתקיימים בזום.

רוצה להירשם? ליצירת קשר לגבי מועדון הדיבור באנגלית עסקית של TopEnglish יש ללחוץ כאן