יש המון מרצים לאנגלית, אבל אנחנו מחפשים את ה-Top שבהם. אנו חושבים שלא מספיק לתת לתלמידים שלנו קורסים איכותיים ומובנים היטב, חומרי לימוד מוקפדים ושיטות למידה אפקטיביות. מעל כל אלו נמצאים צוות המורים ומפתחי התכנים של TopEnglish. אנו מראיינים עשרות מועמדים שעונים על הקריטריונים שלנו, בוחרים מביניהם רק בודדים שעוברים תוכנית הכשרה מקיפה בליווי מוקפד וזאת כדי לוודא שאתם תקבלו את המרצים הכי טובים, שיובילו אתכם להצלחה.

אוון גורדון

דובר אנגלית שפת אם, מורה מקצועי לאנגלית עסקית, בעל ניסיון עסקי שאותו רכש בחו”ל במשך שנים רבות ותואר ראשון במסחר מאוניברסיטת ויטווטרסרנד שביוהנסבורג.

מנכ”ל לשעבר בחברה שבה כיהן 14 שנים. בנוסף, אוון ייסד מספר חברות והוא מעורה בכל ההיבטים השונים של עולם העסקים, כולל כספים, שיווק, מכירות, משאבי אנוש, שירות לקוחות ועוד. הוא עבד במחלקת השיווק והמכירות של חברה רב-לאומית, ובישראל שימש בתפקידי הוראה ומִנהל בתעשייה הישראלית המקומית, שבמסגרתה לימד אנגלית עסקית בחמש השנים האחרונות.

הוא שמח מאוד ללמד אנגלית עסקית בישראל ובכך לסייע לשוק העבודה הישראלי לשפר את יכולתו לתקשר ביעילות באנגלית מדוברת ועסקית ולקרוא ולכתוב אימיילים.

אורית שבח

המייסדת של TopEnglish, המתמחה בהכנה לבחינות מתקדמות באנגלית (אמיר”ם, IELTS ו-TOEFL), לימוד אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית ואנגלית לילדים. אורית היא בוגרת תואר ראשון ושני בבלשנות וספרות אנגלית. היא עוסקת בתחום האנגלית כבר למעלה מ-19 שנים. כמדריכת אנגלית בקורסים שונים סייעה לתלמידים מצטיינים להגשים את חלומם ולהתקבל לתכניות הלימוד הטובות בעולם, כגון הארוורד, סטנפורד, וורטון וברקלי. כמו כן סייעה לתלמידים רבים לשפר את רמתם באנגלית ואת ציוניהם. אורית הדריכה במשך שנים קורסי GMAT וסדנאות TOEFL בחברה מובילה להכנה לבחינות, שם ניהלה גם את תחום ה-GMAT המילולי: היא פיתחה מערכי שיעור, כתבה חומרי לימוד והכשירה מדריכים. בנוסף לימדה אנגלית ברמות שונות בבית ספר מוכר לשפות. בין תלמידיה הרבים נמנו גם מנהלים בכירים.

 אושרה עדן יוסף 

בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ו-BA כללי בלימודי מסופוטמיה מאוניברסיטת תל אביב. דוברת עברית, אנגלית ורוסית כשפות אם. לאושרה ניסיון רב שנים כמדריכת קבוצות ויחידים בהכנה למבחן אמיר”ם ובלימודי אנגלית. בנוסף, אושרה היא מאמנת אישית העוסקת באימון קוגניטיבי, אישי וקבוצתי, לשפה האנגלית. כמדריכה וקואצ’רית היא שמה דגש על הקניית ביטחון, חשיבה חיובית וסיגול הרגלים מקדמים ללמידה. האני מאמין של אושרה הוא שהתהליך קובע את התוצאה. אם התלמיד בוחר לעשות תהליך מדויק ונכון ומקדיש לתהליך זמן והשקעה כמיטב יכולתו, התוצאה תהיה בהתאם.

חמוטל ילין

בוגרת תואר ראשון בספרות ובלשנות אנגלית ותואר שני בספרות אנגלית מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, שניהם בהצטיינות. בעלת ניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנה בהוראת אנגלית לכל הגילים ולכל הרמות, במסגרות פרטיות וקבוצתיות, וניסיון של למעלה מעשור בהכנת תלמידים לבחינות מתקדמות באנגלית (אמי”ר, אמיר”ם, TOEFL, IELTS ו-GMAT). כמו כן, עוסקת בפיתוח ובכתיבה של חומרי לימוד באנגלית. בנוסף, חמוטל היא בעלת תעודה בתרגום ובעריכת תרגום מאוניברסיטת תל אביב ומתמחה בעיקר בתרגום ספרי נוער, מדע בדיוני ופנטזיה. חמוטל מאמינה שעם ההכוונה הנכונה כל תלמיד, בכל רמה, יכול להגיע לשיפור משמעותי גם בתקופה קצרה.

דניאל ברכר

דובר 11 שפות, מחזיק בתואר שני כפול בתחום חקר שפות וספרות עולם ובעל תעודת הוראה מאוניברסיטת הלסינקי בפינלנד. ברכר צבר ותק של כמעט שני עשורים בהוראת שפות והדרכת קבוצות בשפה האנגלית. עסק בתרגום, תמלול, עריכה, הגהה ולקטורה עבור מספר הוצאות ספרים וערוצי טלוויזיה בארץ ובחו”ל. ב-TopEnglish הוא מכין כבר כמה שנים למבחני אמיר”ם, ITOEFL ו-IELTS. מיומן בהצבת יעדים משותפת עם תלמידיו והשגתם.

אנה מריה רויזמן

אנה מריה היא דוברת ארבע שפות – ספרדית, רוסית, אנגלית ועברית. היא בוגרת תואר ראשון בספרות אנגלית ויחסים בינלאומיים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בעלת ניסיון בהוראת אנגלית במסגרות שונות, בעיקר לצעירים, וכן בתרגום משפטי, רפואי וסימולטני, כולל במשרד הביטחון. ב-TopEnglish היא מתמחה בהכנה למבחני אמיר”ם, IELTS ו-TOEFL. אנה מריה מאמינה שכל למידה, גם אם מטרתה המוצהרת היא הצלחה במבחן, היא בעצם שיעור לחיים.

יוליה ירמולינסקי

דוברת ארבע שפות: עברית, אנגלית, רוסית ויפנית, בעלת תארים בבלשנות ולימודי יפן ותעודת הוראה להשכלה גבוהה מאוניברסיטת סידני שבאוסטרליה וכן תעודת הוראת אנגלית למבוגרים (CELTA) ממרכז ההכשרה האוסטרלי להוראת אנגלית כשפה זרה.

ליוליה ניסיון של כעשור וחצי בהוראת אנגלית, במיוחד בקורסי הכנה לאוניברסיטה ולמבחנים הבוחנים את רמת האנגלית של אנשים שאינם דוברים ילידיים של השפה, כגון TOEFL, IELTS ו-PTE.

יוליה היא מורה מקצועית ומדויקת, המתמחה בהקניית מיומנויות הלמידה הספציפיות הנדרשות ללימודים אקדמיים באנגלית. ניסיונה רב השנים בלימודים, עבודה ומגורים בחו”ל מאפשר לה להעניק תלמידים המתעתדים לעבור מסלול דומה שלל של תובנות וכלים יקרי ערך.

ניר רוטנברג

בוגר תואר ראשון באנתרופולוגיה מטעם האוניברסיטה הפתוחה ובעל תעודה להוראת אנגלית מטעם מכללת בית ברל.

לניר ניסיון של כעשור בהוראת אנגלית לתלמידי תיכון לצד לימוד אנגלית למבוגרים במסגרות לא פורמליות ובפלטפורמות אונליין למגוון רחב של מטרות. ב-TopEnglish, ניר מלמד את קורס המבוא לבחינות IELTS ו-TOEFL ואת קורס אמיר”ם.

הגישה הצעירה והכיפית שהוא מביא לשיעורים הופכת כל שיעור לחוויה זכירה, המשלבת בין החומר העיוני ליישומו הפרקטי, בהתאם לעולם התוכן והעניין של התלמידים. ניר מסתכל על כל שיעור כעל מסע מרגש שבו יש לו אחריות כלפי התלמידים להוביל אותם למקום בטוח, עם יותר ידע וביטחון מכפי שהיו להם כשהתחילו אותו.

נטע טולדנו

דוברת אנגלית ועברית שפת אם וכן איטלקית וצרפתית. גדלה במערב אפריקה ובארצות הברית, שם למדה עד התיכון. סטודנטית לספרות אנגלית ותיאטרון באוניברסיטת תל אביב ובעלת ניסיון בהוראת אנגלית ברמות שונות, כולל הכנה למבחני אמי”ר ואמיר”ם ולמבחני אוניברסיטת קיימברידג’ לרמת השליטה הגבוהה ביותר בשפה (רמה C1). בנוסף, היא כותבת תוכן שיווקי לאוניברסיטת UoPeople בארה”ב.

נטע מאמינה שעם הומור ויצירתיות כל נושא יכול להיות מעניין, וכמורה וחובבת שפות מושבעת היא משתמשת בתשוקה העזה שלה לתחום כדי להפוך את תהליך הלמידה למהנה ככל האפשר.

תמי ניניו

תמי היא בוגרת תואר שני בהצטיינות בבלשנות אנגלית וניסיון של 27 שנים בהוראת אנגלית בכלל ובהכנה לבחינות בפרט. במסגרת עבודתה הכינה למבחני אמי”ר, אמיר”ם, TOEFL, IELTS ,GMAT ו-OET במסגרות אישיות וקבוצתיות וכן לימדה אנגלית כשפה זרה במספר מוסדות אקדמיים (ביניהם אוניברסיטת ת”א, אוניברסיטת רייכמן, סמינר הקיבוצים ואוניברסיטת בר אילן).

בנוסף לניסיונה העשיר בהוראה, תמי אחראית לפיתוחם של כמה קורסים ללימוד אנגלית ולהכנה לבחינות אקדמיות באנגלית וכתבה מספר רב של חוברות הכנה וחומרי לימוד. תמי היא בעלת ניסיון רב בהוראת תלמידים מתקשים הסובלים מחרדות ולקויי למידה.

תמי מאמינה שכדי להצליח בבחינה דרוש קודם כל אמון וביטחון של התלמיד בעצמו ובמורה. בעיניה תפקידה רחוק מלהתמצות בלימוד שיטתי של החומר הדרוש אלא דורש גם ובמיוחד את הנגשתו לתלמידים השונים לפי רמתם וסגנון הלמידה שלהם כדי לטעת בהם ביטחון ביכולותיהם.

מירל אבלס

מירל היא ילידת ארצות הברית, דוברת אנגלית שפת אם. היא בעלת תואר ראשון במזרחנות, שאותו סיימה בהצטיינות יתרה, ותעודה בעריכה והגהה מטעם אוניברסיטת סן דייגו.

למירל ניסיון רב-שנים בהוראת אנגלית למגוון גילים ורמות במסגרות לא פורמליות. ב-TopEnglish היא מלמדת שיעורי TOEFL ,IELTS וכתיבה אקדמית כללית ובודקת את חיבורי התלמידים.

בנוסף לניסיונה העשיר בהוראה, היא בעלת ניסיון רב ככותבת ועורכת חומרי לימוד וטקסטים לבחינות והשתתפה שנים רבות בהכנה של פרקי האנגלית במבחן הפסיכומטרי.

מירל מעודדת את תלמידיה לשאוף למצוינות מתוך אמונה שאין דבר העומד בפני הרצון ושעם הרבה התמדה והשקעה ניתן להשתפר מאוד ולהגיע להישגים גבוהים ביותר.

ג’יליאן כהן

ג’יליאן היא ילידת דרום אפריקה, דוברת אנגלית שפת אם, בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ובוגרת לימודי תעודה בהוראת אנגלית ופדגוגיה מטעם אוניברסיטת ויטווטרסראנד.

היא עבדה כ-17 שנים כיועצת לשפה האנגלית במשרד ראש הממשלה ויש לה ניסיון רב-שנים כמורה לאנגלית למבוגרים, עם התמחות באנגלית מדוברת ובאנגלית עסקית, עם דגש על סביבות הייטק.

ג’יליאן מתמחה בשדרוג האנגלית של תלמידים ברמה בינונית ומתקדמת. היא נהנית מאוד לסייע לתלמידיה לפתח שטף, דיוק וביטחון בדיבור באנגלית ומצטיינת בהתאמה אישית של התכנים וצורות הלמידה לצרכים ולדגשים הספציפיים של התלמידים. ג’יליאן מאמינה שניתן להשיג שטף וביטחון בדיבור באנגלית באמצעות חומרים רלוונטיים ומעניינים ועידוד התלמידים להשתתף, לתקשר ולתרגל בעזרת פלטפורמות מגוונות. כך מתקבלת התקדמות שמעודדת למידה שמעודדת התקדמות נוספת.

אורלי אלייב

מורה לאנגלית בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, תואר שני בחינוך ותעודת הוראה באנגלית, בעלת ניסיון של מעל עשור בעבודה עם ילדים בבתי ספר ובשיעורים פרטיים, כולל עבודה בבית ספר יסודי כמורה לאנגלית ומחנכת.

לאורלי יש הכשרה של מאסטר וטריינר ב-Nlp והיא משלבת טכניקות מעולם הטיפול במסגרת ההוראה לילדים.

אורלי מאמינה שכל תלמיד ותלמידה יכולים להתקדם ולהתפתח כשיפגשו את הדרך הנכונה עבורם ושהצלחה בתחום אחד יכולה לפתוח דלתות גם לתחומים אחרים בהמשך. העצמת התלמידים וחיבורם לחוזקות שבהם הם שסוללים עבורם את הדרך להתפתחות ולהצלחה.

לאחר שנות ותק רבות בלימוד אנגלית והכנה לבחינות אקדמיות המתקיימות באנגלית הקימה אורית שבח את בית הספר TopEnglish. ב-TopEnglish אנו מקפידים להעסיק את המרצים המובילים בשוק ולהשתמש בעזרי ההוראה הטובים ביותר. הקורסים משלבים ידע אקדמי נרחב עם תפיסה לימודית אפקטיבית. מעבר לרמת הלימודים הגבוהה, איכות המרצים ותנאי הלימוד הטובים, הקורסים מלווים במערכת לימוד מקיפה ועשירה המקנה לתלמידים סביבת תרגול זמינה המתאימה לצורכיהם השונים.