שימו לב: החל ב-1 במאי 2024 משתנה פורמט המבחן והוא ייקרא מעכשיו מבחן אמירנט. קורסי ההכנה של TopEnglish מותאמים לפורמט החדש.

TopPrep (מבית TopEnglish) מציעה כמה סוגי הכנה למבחן אמירם,
המותאמים לצרכים הייחודיים של כל תלמיד ותלמידה.

קורס פרונטלי

אם אתם קרובים או מגיעים לאזור המרכז, אנחנו מעבירים קורס אמי”רם פרונטלי בסניפנו ברמת גן. הקורס כולל שמונה שיעורים המתקיימים מדי שבוע ביום ובשעה קבועים, בקבוצה קטנה שגודלה אינו עולה על עשרה משתתפים. קורס אמירם שלנו כולל ספר קורס בלעדי, סיכומי שיעורים, אוצר מילים של המילים הנפוצות בבחינה, תרגולים נקודתיים על הנושאים הנלמדים, סימולציות של מבחנים ותרגול ניהול זמנים.

קורס בזום

אם אתם גרים רחוק, עסוקים בימים ובשעות שבהם מתקיים הקורס הפרונטלי או סתם מעדיפים למידה מרחוק, אנחנו מציעים קורס אמי”רם בזום, בעל מתכונת זהה לקורס הפרונטלי.

קורס אונליין

ואם אתם מעדיפים למידה עצמית או קצרים בזמן, אולי יתאים לכם יותר לקחת קורס אמיר”ם אונליין, הכולל מלבד כל האמור לעיל גם עשרות סרטוני הדרכה והסברים כתובים על כל נושא.

אבל לא משנה באיזו גרסה של הקורס תבחרו, בכל אחת מהן תלמדו להכיר היטב את המבחן, מאפייניו, סוגי השאלות המופיעים בו ואוצר המילים הדרוש כדי להצליח בו. מלבד השיעורים המועברים בלייב או באמצעות סרטונים, תעמוד לרשותכם גם מערכת לימוד הכוללת שפע של הסברים ותרגולים. וחשוב לא פחות, תלמדו טכניקות מוכחות לפתרון מהיר ומדויק של כל סוגי השאלות המופיעות בבחינה.

הכנה למבחן אמיר