אוהבים להשיג הישגים ומהר? מי לא! לא כל דבר אפשר לעשות מהר וגם להצליח. נסו, למשל, לפתור בחינה פסיכומטרית מלאה בשעה, וכנראה תראו שזה בלתי אפשרי. לעומת זאת, מסתבר כי לימוד אנגלית מדוברת במהירות, דווקא יכול להיות עניין ישים בהחלט. אבל לצורך כך לא מספיק לעמוד מול המראה ולדקלם טקסטים בעל פה. גם לא מספיק להיות רק בעלי זיכרון טוב ויכולת שינון, כישורים שטובים יותר לבחינות שבכתב. מה שצריך זהו קורס, מיוחד ללימוד אנגלית מדוברת, שיכול לעזור אפילו למתחילים.

לימוד אנגלית מדוברת, למי הוא מתאים

למי בעצם מתאים להיעזר בקורס, שמצליח להשיג ומהר, את המטרה: לימוד אנגלית מדוברת. קהל היעד יכול להיות די מגוון. ולמעשה, כמעט בכל קורס שכזה קל להיות מופתעים לפחות מחלק מיתר הנרשמים שהגיעו. אז ככה: אם אתם רוצים לראות עולם, אם אתם עומדים להירשם ללימודים בחו”ל, אם אתם רוצים לעבוד בחו”ל או לצאת לנסיעת עסקים מעבר לים – לכל אלה וגם לאחרים הקורס חשוב ומועיל. טוב לשיפור הדיבור או רכישת יסודות הדיבור באנגלית בכמה רמות. נסביר עוד, בפירוט נוסף.

לסטודנטים שרוצים ללמוד בחו”ל

אם אתם נערכים לקראת לימודים גבוהים, בחו”ל, יתכן מאוד שכבר ראיתם לפחות מבחן אמירם לדוגמא, מודפס או אונליין. אבל לא זה מה שבאמת יעזור לכם להתקבל למוסד לימודים נחשב שבו שפת הלימוד היא אנגלית. אין ספק שדרישת קדם בסיסית וגם הגיונית היא לדעת לדבר אנגלית די טוב. ואם ההרשמה ללימודים קרובה, צריך להתקדם ומהר. ואגב, חלק ממבחני הקבלה כוללים פרקים של הבעה בעל פה. למעשה, אלה הפרקים שהכי מאתגרים לביצוע. לימוד אנגלית מדוברת בקורס מהיר, גם למתחילים, בהחלט נותן נקודת פתיחה חזקה מאוד, לקראת קבלה ללימודים.

הקורס תיירים שרוצים לראות עולם

נניח שאין לכם שום עניין בשלב זה, בהצטרפות למועד הקרוב של קורס אמיר”ם. נניח שלימודים בחו”ל רחוקים מכם כרגע וכל מה שאתם רוצים זה לראות עולם. אבל באמת לראות, לא סתם לטוס לשופינג ולחזור. לקראת כל טיול ראוי לשמו, לא משנה באיזו מדינה, לימוד אנגלית מדוברת יכול לעזור מאוד. משום שבכל פינה בעולם, אפשר לתקשר עם אנשים באנגלית. כיום, אפילו בפינות הכי נידחות, יהיה לפחות מישהו (ולרוב גם יותר) שיכול ואפילו ישמח לשוחח עמכם באנגלית. תאילנד, דרום אמריקה, יפן, הודו, כמובן ארה”ב וקנדה וניו זילנד ועוד. לא משנה לאן טסים, היכן מטיילים, ברגל, באופניים או בג’יפ – טוב ומועיל לשוחח באנגלית.

לאנשי עסקים ולמשקיעים

אם אתם אנשי עסקים או משקיעים, סביר מאוד להניח שאתם לא נרשמים לקורסים של הכנה לקראת מבחן אמיר. אבל אם אתם צריכים להיערך לקראת נסיעת עסקים, תצטרכו לדעת לדבר היטב באנגלית. לא יעזור כלום, אם אתם עומדים לעבור לרילוקיישן מטעם מקום העבודה או שהתקבלתם לחברה גלובלית, זה הזמן לשפר את יכולת השיחה. בפרט אם מדובר על תפקיד טכני, על תפקיד ניהולי או על תפקידי שירות או מכירה.

וללא ספק, גם אם אתם משקיעים או בעלי הון, זה בשבילכם.  אם אתם רוצים לבדוק אפשרויות השקעה בחו”ל, אם זה נדל”ן ואם זה הייטק או כל דבר אחר, לשוחח באנגלית זה טוב וחשוב. אם יש לכם עסק שתרצו לקדם מול שוק גלובלי, אם אתם רוצים לשוחח עם תיירים כפקידי קבלה בבתי מלון או לעסוק בייבוא ייצוא – זהו הקורס בשבילכם. ואתם מוזמנים לקבל את כל הכלים, ומהר בצורה מרשימה, ב-TopPrep.